Zariadená dvojgarsónka 46m2 na prenájom, Komárno

 • IMG-2993.jpg
 • IMG-2992.jpg
 • IMG-2997.jpg
 • IMG-2994.jpg
 • IMG-2996.jpg
 • IMG-2991.jpg
 • IMG-2983.jpg
 • IMG-2985.jpg

Dvojgarsónka na prenájom v okrese Komárno

Realitná kancelária Danubioreal, Komárno, Helena Schulczová v zastúpení majiteľa ponúka:
Na prenájom kompletne prerobená dvojgarsónka s rozlohou 46m2 so zariadením, s pivnicou, v Komárne. Byt s priaznivou rozlohou takmer dvojizbového bytu.

Byt sa nachádza na obľúbenom Novom sídlisku v Komárne, s výbornou občianskou vybavenosťou. V blízkosti obchody, športoviská, príroda, ale aj dobrá dostupnosť do centra mesta. Byt pozostáva zo vstupnej chodby s úložným priestorom, priestrannej kuchyne s kuchynskou linkou a priestorom pre vytvorenie obývacieho priestoru, aj jedálenského kúta, obytnej izby- spálne, kúpeľne so sprchovacím kútom a wc. V byte prebehla kompletná rekonštrukcia. Prenajíma sa MAXIMÁLNE 2 dospelým osobám. Skladajú sa 2 kaucie vo výške mesačného nájmu. 450 eur mesačne vrátane réžijných nákladov.

DISPOZÍCIA BYTU: (46 m2):
-----------------------------------------------------------
- vstupná chodba
- priestranná kuchyňa s jedálenským kútom, aj obývacím priestorom
- 1 obytná izba- spálňa
- kúpeľňa
- wc
- pivnica v suteréne

STAV:
-----------------------------------
- panelová bytovka
- okná vymenené
- zariadená

VÝHODY:
---------------
- výborná lokalita, športoviská, obchody, autobusová a vlaková stanica
- bezproblémové parkovanie hneď pred vchodom
- kompletne zariadená nábytkom, jedálenským stolom, stoličkami, skriňami, chladničkou, pračkou, posteľou...
- pivnica

Ak Vás moja ponuka oslovila, neváhajte a kontaktujte ma na telefónnom čísle 0907 120 868, alebo h.schulczova@danubioreal.sk , aby sme si dohodli najbližší možný termín OSOBNEJ OBHLIADKY Vášho nového vysnívaného bývania.

Podrobné informácie

zvýšené prízemie
1
46 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
optika
sprchovací kút
spoločné
verejné
panel
zariadený
plastové

Poloha nehnuteľnosti na mape

Komárno, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Nitriansky
 • Okres Komárno
 • Mesto Komárno
 • Druh Dvojgarsónka
 • Typ prenájom
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 907 120 868
 • Pridané 14. november 2023 13:22 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Helena Schulczová

Helena Schulczová

Senior realitná maklérka

beszélek magyarulmluvim česky

+421 907 120 868

h.schulczova@danubioreal.sk

Maklér má 13 ponúk

Povedali o nás

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Ešte raz veľmi pekne ďakujem aj za mamu, že sa to podarilo takto rýchlo vybaviť . Prajeme Vám všetko dobré v práci aj osobnom živote.

Martin T.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Touto cestou sa chceme poďakovať realitnej kancelárii, ktorej maklérka pani Ing. Petrovicsová poskytla pri predaji domu nadštandardný servis. Pani Petrovicsovú odporúčame každému, kto bude mať záujem o spoluprácu.

J.Jankovičová

Maklér: Helena Schulczová Je to veľmi spoľahlivá a čestná maklérka.

Mária Richtrová

Maklér: Helena Schulczová Odbornosť, nasadenie, profesionalita, pružnosť, všetko na vysokej úrovni a vysoko si ceníme príjemný ľudský prístup makléra.

Eva K.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. touto cestou by som sa chcel poďakovať za Vašu prácu, pomoc pri predaji a kúpe nehnuteľnosti. Som veľmi spokojný s Vašou prácou. Vrelo odporúčam.

Dávid N.

Maklér: Helena Schulczová Od prvého momentu som bola dostatočne informovaná, vo všetkom mi pomáhala. Bola som 100%-ne spokojná. Každému odporúčam.

Katarína Goghová

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani Petrovicsová dovoľte mi, aby som sa veľmi pekne poďakovala za rýchle a všestranné vybavovanie počas procesu predaja našej nehnuteľnosti. Náš proces bol komplikovaný z našej strany a Vy s vašim prístupom a odhodlaním pomôcť ste dokázali priam nemožné. Ďakujem a prajem Vám veľa úspechov v práci a osobnom živote.

Erika B.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Vážená pani Ing. Irena Petrovicsová. Chcel by som sa Vám poďakovať  za váš profesionálny a citlivý prístup pri predaji môjho rodinného domu. Chcel by som zdôrazniť, že Vami poskytované spĺňali všetky moje požiadavky  predstavy za celé obdobie realizácie predaja nehnuteľnosti. Váš prístup od začiatku až do konca t.j. po preberací protokol bol na vysokej profesionálnej úrovni. Prajem ám veľa profesionálnych pracovných úspechov v ďalšej práci. Váš spokojný zákazník.

J.Varga

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Dovoľte nám, aby sme sa Vám poďakovali za spoluprácu pri kúpe nehnuteľnosti .Pri našich stretnutiach  sme sa presvedčili, že vďaka Vašej profesionalite, prístupu  a asistencii pri všetkých potrebných úkonoch bude kúpa našej vysnívanej chalupy pre nás bezstarostná. Tak to aj bolo od prvej obhliadky nehnuteľnosti až po odovzdanie kľúčov. Ďakujeme za Váš čas, ochotu, príjemné jednanie a želáme Vám veľa spokojných klientov.

Štefan a Gabriela B.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Vážená p. Ing. Petrovicsová. Touto cestou Vám chcem poďakovať, skvelej realitnej maklérke, za profesionalitu a ochotu, serióznosť a flexibilitu pri prevode nehnuteľnosti. Váš aktívny a osobný prístup pre klienta by mal byť príkladom pre iných Vašich kolegov.

Krajčovič

Všetky referencie