Maklér: Petrovicsová Irena Ing.
Vďaka Vašej vytrvalej a efektívnej práci ,sa za krátku dobupodarilo nájsť ideálneho kupujúceho na náš rodičovský dom, ktorý má pre nás veľkú emocionálnu hodnotu. Ďakujeme za flexibilný servis. My sme sa nemuseli o nič starať! Jedným slovom- presnejšie dvoma- máte našu úctu za obetavú a nápomocnú prácu. Odporúčame Vás každému, kto chce predať alebo kúpiť nehnuteľnosť.
Emma Sz.
Maklér: Petrovicsová Irena Ing.
Dobrý deň pani Petrovicsová, veľmi pekne ďakujem za predaj nášho rod. domu, ktorý sa Vám podarilo predať za mesiac a pól. Som veľmi spokojná s Vašou spoluprácou a šikovnosťou. ĎAKUJEM.
Veronika
Veronika
Maklér: Petrovicsová Irena Ing.
Vážená p. Petrovicsová, Ďakujem Vám za všetky Vaše aktivity súvisiace s mojim bytom v KN. Vaša absolútna kompetencia a profesionalita je bezkonkurenčná.
Pollák
Maklér: Helena Schulczová
Maximálna spokojnosť a flexibilita pani maklérky p. Schulczovej. Nenahraditeľná pre firmu.
Dušan P.
Maklér: Helena Schulczová:
Oslovila som p. Schulczovú, aby mi pomohla s predajom bytu a nemohla som si vybrať lepšie. Napriek presýtenému trhu sme byt predali relatívne rýchlo a za dobrú cenu. Jej prístup k práci je zodpovedný, pedantný, komunikácia jasná a zrozumiteľná. Celý proces bol vďaka nej menej stresujúci a jej rady pre mňa veľmi cenné. Ak hľadáte služby realitnej maklérky s pridanou hodnotou, určite neoľutujete!
Tímea K.
Maklér: Helena Schulczová
odporúčam pani Schulczovú - úplná spokojnosť
Serena V.
Maklér: Petrovicsová Irena Ing.
Drága Irena!!! Szeretnék neked köszönetet mondani, a ház eladásban, a pontos és ügyes munkáért, apontos hozzáálásodért, csodáltalak hogy milyen ügyesen intézkedtél, bármilyen papírból volt szó, a hozzá állasod és az ügyességedet, csodáltam, hogy mindenben, jártas, vagy, csak ajánlani tudnak másoknak is, hogy az mellett, hogy pontos vagy, gyors, mindent tényleg , egy telefon és elisintézted, ez csodálatos, és ez mellett egy aranyos, csinos nő vagy minden tiszteletem a tiéd. Kívánok a munkádhoz további sok sikert, és köszönöm szépen az ügyes sikeres munkádat. Maradok tisztelettel Olléné puszillak!!
Georgína O.
Maklér: Petrovicsová Irena Ing.
touto cestou by som sa chcel poďakovať za Vašu prácu, pomoc pri predaji a kúpe nehnuteľnosti. Som veľmi spokojný s Vašou prácou. Vrelo odporúčam.
Dávid N.
Maklér: Petrovicsová Irena Ing.
Ďakujem pekne za rýchle a všestranné vyhľadanie nájomníka a za vybavenie celého procesu týkajúce sa odovzdania bytu do podnájmu. Firma a agentka dbala na rýchle a pohodlné riešenie, a vždy som sa s ňou mohla skontaktovať. Pozitívnou službou je aj vybavenie možných potrebných záležitostí medzi prenajímateľom a nájomcom a tiež ochrana proti zneužívania práv, či vymáhania dlhov.
Mária V.
Maklér: Helena Schulczová
Je to veľmi spoľahlivá a čestná maklérka.
Mária Richtrová