Novozrekonštruovaný 3-izbový byt s krásnym výhľadom, Rezervovane

 • IMG_20230928_124513a.jpg
 • IMG_20230928_124242a.jpg
 • IMG_20230928_125017a.jpg
 • IMG_20230928_131958a.jpg
 • IMG_20230928_130715a.jpg
 • IMG_20230928_125106a.jpg
 • IMG_20230928_132317a.jpg
 • IMG_20230928_124250a.jpg
 • IMG_20230928_130656a.jpg
 • IMG_20230928_131009a.jpg
 • IMG_20230928_131933a.jpg
 • IMG_20230928_132302.jpg
 • 147174411_project_4_first_floor_first_design_20231003_03864a.jpg
 • mapa vyznačená.jpg
 • IMG_20231002_141145a.jpg

3-izbový byt na predaj v okrese Komárno

Poznáte ten pocit, keď prídete do bytu a cítite novotu a čistotu? Novozrekonštruovaný byt sa nachádza na ul. Eötvösa v Komárne na 11. poschodí. Vonia novotou, je neobývaný a čistučký.
Z bytu je nádherný výhľad na zeleň a mesto. Predstavte si, že rannú kávu alebo čaj si vychutnávate s výhľadom na zeleň okolia. Ako by sa Vám páčil takýto začiatok dňa?
Výborný byt, ktorý zabezpečí pohodlie aj pre rodiny s deťmi. Odporúčam klientom, ktorí hľadajú novozrekonštruované, neobývané byty alebo ako investičný byt.
Lokalita:
Prerobený 2-izbový byt na 3-izbový sa nachádza na ul. Eötvösa v Komárne. Výborná občianska vybavenosť na pešiu vzdialenosť. V blízkosti sa nachádzajú materské škôlky, základné školy, zdravotné stredisko, obchody, obchodné centrá, kaderníctvo, kozmetika....
Stav:
- Bytovka prešla rozsiahlou rekonštrukciou.
- Prebehla kompletná rekonštrukcia bytu: upravená dispozícia, nové: sadrokartónové stropy, stropné svietidlá, plastové okná, podlaha, inžinierske siete, kuchyňa vyrobená na mieru s novými spotrebičmi, kúpeľňa, toaleta, interiérové dvere so zárubňami.
Dispozícia- pozostáva: 60 m2
- obývacia miestnosť spojená s kuchyňou,
- kuchyňa s novou s kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi (vstavaná elektrická rúra, indukčná varná doska, digestor, kameninový drez),
- spálňa,
- detská izba,
- priestranná chodba,
- kúpeľňa so sprchovým kútom
- toaleta.
- šatník
- balkón.
Výhody:
- slnečný,
- krásny výhľad
- občianska vybavenosť na pešiu vzdialenosť
-potraviny oproti domu- v papučiach môžete isť nakúpiť.
- zrekonštruovaný – 2023
- nízke režijné náklady ( SVB)
– môžete sa ihneď nasťahovať.

Ponuka, ktorá sa na trhu dlho neohreje.
Neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0917/ 579 786 alebo email: i.petrovicsova@danubioreal.sk aby sme si dohodli najbližší možný termín OSOBNEJ OBHLIADKY Vášho nového vysnívaného bývania.

Podrobné informácie

11
12
3
60 m²
úplne prerobený
rezervované
spoločné
verejné
panel
plastové
juhozápadná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Eötvösa, Komárno, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Nitriansky
 • Okres Komárno
 • Mesto Komárno
 • Ulica Eötvösa
 • Druh 3-izbový byt
 • Typ predaj
 • Kontakt +421 917 579 786
 • Pridané 2. október 2023 11:13 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Irena Petrovicsová

Ing. Irena Petrovicsová

riaditeľka kancelárie

hovorím po slovenskybeszélek magyarulI speak english

+421 917 579 786

i.petrovicsova@danubioreal.sk

Maklér má 12 ponúk

Povedali o nás

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Vážená pani Ing. Irena Petrovicsová. Chcel by som sa Vám poďakovať  za váš profesionálny a citlivý prístup pri predaji môjho rodinného domu. Chcel by som zdôrazniť, že Vami poskytované spĺňali všetky moje požiadavky  predstavy za celé obdobie realizácie predaja nehnuteľnosti. Váš prístup od začiatku až do konca t.j. po preberací protokol bol na vysokej profesionálnej úrovni. Prajem ám veľa profesionálnych pracovných úspechov v ďalšej práci. Váš spokojný zákazník.

J.Varga

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Milá Pani Ing.Petrovicsová, dovolte nám, aby sme touto cestou poďakovaliza Vašu úspešnú a nadštandardnú prácu, týkajúceho sa predaja nášho rodinného domu v Novej Stráži nedávno. Sme veľmi spokojní s Vašou profesionálnou prácou, inteligenciou.   Vaša komunikácia s ľuďmi taktiež vynikajúca, teší nás,, že sme si vybrali Vás. V prípade potreby v budúcnosti  určite vyhľadáme Vás a budeme odporúčať každým Vašu službu. Vaša práca a naša spokojnosť je veľa hviezdičková. Želáme Vám veľa zdravia, veľa úspechov aj v pracovnom aj súkromnom živote a ostávame s pozdravom.

Varga

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Touto cestou sa chceme poďakovať realitnej kancelárii, ktorej maklérka pani Ing. Petrovicsová poskytla pri predaji domu nadštandardný servis. Pani Petrovicsovú odporúčame každému, kto bude mať záujem o spoluprácu.

J.Jankovičová

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Vážená p. Ing. Petrovicsová. Touto cestou Vám chcem poďakovať, skvelej realitnej maklérke, za profesionalitu a ochotu, serióznosť a flexibilitu pri prevode nehnuteľnosti. Váš aktívny a osobný prístup pre klienta by mal byť príkladom pre iných Vašich kolegov.

Krajčovič

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. I writing to you with regards to the sale of my property in Kolarovo.  I want to thank you for the hard work and the effort you put in with the sale. Your efforts and professional conduct are next to none and I'm grateful for your assistance and guidance during the sale. What could have been a rather stressful and difficult process – me living abroad- you made it smooth and straight forward. You went over and above to swiftly and successfully complete the sale from start to finish. I cannot thank you enough and I wish you all the best to the future. I can highly recommend you to any buyer/ seller and you are an asset to your company.

Hedviga P.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Hatalmas köszönettel tartozunk Önnek! Hatékony és kitartó munkájának köszönhetően rövid időn belül sikerült rátalálni az ideális vevőre a megörökölt, nagy becsben tartott családi házra. Köszönjük szépen a segítséget az eladással kapcsolatban, a gyors hivatalos ügyintézést! Nekünk szinte egy lépést sem kellett tenni! Egy szóval - pontosabban kettővel - minden elismerésünk az áldozatos és segítőkész munkájáért, csak ajánlani tudjuk, mindenkinek, aki vásárolna illetve eladna ingatlant!

Marta

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Dovoľte nám, aby sme sa Vám poďakovali za spoluprácu pri kúpe nehnuteľnosti .Pri našich stretnutiach  sme sa presvedčili, že vďaka Vašej profesionalite, prístupu  a asistencii pri všetkých potrebných úkonoch bude kúpa našej vysnívanej chalupy pre nás bezstarostná. Tak to aj bolo od prvej obhliadky nehnuteľnosti až po odovzdanie kľúčov. Ďakujeme za Váš čas, ochotu, príjemné jednanie a želáme Vám veľa spokojných klientov.

Štefan a Gabriela B.

Maklér: Helena Schulczová Jednotka s hviezdičkou. V prípade náhlej karantény som sa stretol so skvelým a rýchlym prístupom. Na druhý deň som býval.

Peter L.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani Petrovicsová dovoľte mi, aby som sa veľmi pekne poďakovala za rýchle a všestranné vybavovanie počas procesu predaja našej nehnuteľnosti. Náš proces bol komplikovaný z našej strany a Vy s vašim prístupom a odhodlaním pomôcť ste dokázali priam nemožné. Ďakujem a prajem Vám veľa úspechov v práci a osobnom živote.

Erika B.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. S realitnou kanceláriou  mám veľmi dobrú skúsenosť. Hlavne sa chcem poďakovať pani Ing. Petrovicsovej za kvalitné a promptné riešenie. Od začiatku bola výborná komunikácia, slušné a korektné jednanie, ústretovosť a profesionalita. Bol som nadmieru spokojný. Spoluprácu môžem len odporučiť.

Ivan H.

Všetky referencie