Novozrekonštruovaný 3-izbový byt s krásnym výhľadom, Predané

 • IMG_20230928_124513a.jpg
 • IMG_20230928_124242a.jpg
 • IMG_20230928_125017a.jpg
 • IMG_20230928_131958a.jpg
 • IMG_20230928_130715a.jpg
 • IMG_20230928_125106a.jpg
 • IMG_20230928_132317a.jpg
 • IMG_20230928_124250a.jpg
 • IMG_20230928_130656a.jpg
 • IMG_20230928_131009a.jpg
 • IMG_20230928_131933a.jpg
 • IMG_20230928_132302.jpg
 • 147174411_project_4_first_floor_first_design_20231003_03864a.jpg
 • mapa vyznačená.jpg
 • IMG_20231002_141145a.jpg

3-izbový byt na predaj v okrese Komárno

Poznáte ten pocit, keď prídete do bytu a cítite novotu a čistotu? Novozrekonštruovaný byt sa nachádza na ul. Eötvösa v Komárne na 11. poschodí. Vonia novotou, je neobývaný a čistučký.
Z bytu je nádherný výhľad na zeleň a mesto. Predstavte si, že rannú kávu alebo čaj si vychutnávate s výhľadom na zeleň okolia. Ako by sa Vám páčil takýto začiatok dňa?
Výborný byt, ktorý zabezpečí pohodlie aj pre rodiny s deťmi. Odporúčam klientom, ktorí hľadajú novozrekonštruované, neobývané byty alebo ako investičný byt.
Lokalita:
Prerobený 2-izbový byt na 3-izbový sa nachádza na ul. Eötvösa v Komárne. Výborná občianska vybavenosť na pešiu vzdialenosť. V blízkosti sa nachádzajú materské škôlky, základné školy, zdravotné stredisko, obchody, obchodné centrá, kaderníctvo, kozmetika....
Stav:
- Bytovka prešla rozsiahlou rekonštrukciou.
- Prebehla kompletná rekonštrukcia bytu: upravená dispozícia, nové: sadrokartónové stropy, stropné svietidlá, plastové okná, podlaha, inžinierske siete, kuchyňa vyrobená na mieru s novými spotrebičmi, kúpeľňa, toaleta, interiérové dvere so zárubňami.
Dispozícia- pozostáva: 60 m2
- obývacia miestnosť spojená s kuchyňou,
- kuchyňa s novou s kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi (vstavaná elektrická rúra, indukčná varná doska, digestor, kameninový drez),
- spálňa,
- detská izba,
- priestranná chodba,
- kúpeľňa so sprchovým kútom
- toaleta.
- šatník
- balkón.
Výhody:
- slnečný,
- krásny výhľad
- občianska vybavenosť na pešiu vzdialenosť
-potraviny oproti domu- v papučiach môžete isť nakúpiť.
- zrekonštruovaný – 2023
- nízke režijné náklady ( SVB)
– môžete sa ihneď nasťahovať.

Ponuka, ktorá sa na trhu dlho neohreje.
Neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0917/ 579 786 alebo email: i.petrovicsova@danubioreal.sk aby sme si dohodli najbližší možný termín OSOBNEJ OBHLIADKY Vášho nového vysnívaného bývania.

Podrobné informácie

11
12
3
60 m²
úplne prerobený
predané
spoločné
verejné
panel
plastové
juhozápadná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Eötvösa, Komárno, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Nitriansky
 • Okres Komárno
 • Mesto Komárno
 • Ulica Eötvösa
 • Druh 3-izbový byt
 • Typ predaj
 • Kontakt +421 917 579 786
 • Pridané 2. október 2023 11:13 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Irena Petrovicsová

Ing. Irena Petrovicsová

riaditeľka kancelárie

hovorím po slovenskybeszélek magyarulI speak english

+421 917 579 786

i.petrovicsova@danubioreal.sk

Maklér má 16 ponúk

Povedali o nás

Maklér: Helena Schulczová Jednotka s hviezdičkou. V prípade náhlej karantény som sa stretol so skvelým a rýchlym prístupom. Na druhý deň som býval.

Peter L.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Mali sme s partnerom tú česť využiť služby maklérky p. Ireny Petrovicsovej, je to  sympatická mladá pani, ktorej záleží na spokojnosti klientov pri kúpe nehnuteľnosti. S jej službou sme boli nadmieru spokojní, s jej otvorenosťou, prístupom ku klientovi, dôslednosťou, diskrétnosťou a hlavne spoľahlivosťou. Nielen v každý dohodnutý termín bola k dispozícii, no však našla si čas aj mimo dohodnutý termín, čo si veľmi ceníme. Môžeme pani Irenu Petrovicsovú len doporučiť pri riešení záležitosti s nehnuteľnosťami. V prípade potreby ju určite budeme kontaktovať.

Alexander a Silvester B.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Hatalmas köszönettel tartozunk Önnek! Hatékony és kitartó munkájának köszönhetően rövid időn belül sikerült rátalálni az ideális vevőre a megörökölt, nagy becsben tartott családi házra. Köszönjük szépen a segítséget az eladással kapcsolatban, a gyors hivatalos ügyintézést! Nekünk szinte egy lépést sem kellett tenni! Egy szóval - pontosabban kettővel - minden elismerésünk az áldozatos és segítőkész munkájáért, csak ajánlani tudjuk, mindenkinek, aki vásárolna illetve eladna ingatlant!

Marta

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Vážená pani Ing. Irena Petrovicsová. Chcel by som sa Vám poďakovať  za váš profesionálny a citlivý prístup pri predaji môjho rodinného domu. Chcel by som zdôrazniť, že Vami poskytované spĺňali všetky moje požiadavky  predstavy za celé obdobie realizácie predaja nehnuteľnosti. Váš prístup od začiatku až do konca t.j. po preberací protokol bol na vysokej profesionálnej úrovni. Prajem ám veľa profesionálnych pracovných úspechov v ďalšej práci. Váš spokojný zákazník.

J.Varga

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. s agentkou pracujeme už niekoľko rokov. Opakovane sa kontaktujeme na pani Petrovičovú s prosbou o pomoc či už v otázkach súkromných nehnuteľností alebo v riešení otázok firemných prenájmov. Sme bez výhrad spokojní s komplexnosťou prístupu ku klientovi, s prehľadom na trhu, ochotou a profesionalitou. Vďaka osobnému nasadeniu pani Petrovičovej sa nám podarilo nájsť priestor pre našu novú prevádzku, čo bolo jedno z určujúcich premenných, akým konceptom sa budeme po otvorení riadiť. Pomohla nám nielen s nájdením vhodného priestoru, ale s kontrolou zmlúv a dohôd. Jej cenné rady sme ocenili hlavne pri vyjednávaní jednotlivých zmluvných podmienok, pri ktorých bolo dôležité, aby boli spokojné obe zúčastnené strany. Ocenili sme aj jej flexibilitu, ktorá bola pri našej vyťaženosti mimoriadne prínosná.

Veronika B.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Ďakujem pekne za rýchle a všestranné vyhľadanie nájomníka a za vybavenie celého procesu týkajúce sa odovzdania bytu do podnájmu. Firma a agentka dbala na rýchle a pohodlné riešenie, a vždy som sa s ňou mohla skontaktovať. Pozitívnou službou je aj vybavenie možných potrebných záležitostí medzi prenajímateľom a nájomcom a tiež ochrana proti zneužívania práv, či vymáhania dlhov.

Mária V.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani maklérka Irena nám pomohla so sprostredkovaním kúpy 20 ročného domu s veľkým pozemkom. Bola ústretová, dobre pripravená, priateľská a dokázala odpovedať na otázky ohľadom nehnuteľnosti a technického stavu. Vybavila všetky potrebné dokumenty, obehala úrady, priebežne nás informovala o stave a riešení administratívnych úkonov a pomohla nám vybaviť dokonca i hypotéku, za čo sme nesmierne vďační. Boli sme s jej prácou nadmieru spokojní a jej služby vrelo odporúčame ďalším potenciálnym klientom, ktorí hľadajú svoj vysnívaný domov. My sme ten svoj už našli aj vďaka nej. Ďakujeme

Karel H.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Radi by sme sa poďakovali za Vašu prácu. Keď sme sa obrátili na Vašu kanceláriu od prvého momentu sme videli, ako ochotne a ústretovo sa nám venujete. Úplnou  oddanosťou a ľudským prístupom, čo nám bolo veľmi sympatické. Hocikedy sme Vám mohli zavolať alebo navštíviť, promptne ste reagovali na naše dotazy. Celý priebeh predaja bol profesionálne zrealizovaný. Čo je najprekvapujúcejšie, hneď prvý deň ste nám našli náš vysnívaný dom, ktorého teraz sme šťastní majitelia. S vďakou,

Kati a Zsolti

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Vážená p. Ing. Petrovicsová. Touto cestou Vám chcem poďakovať, skvelej realitnej maklérke, za profesionalitu a ochotu, serióznosť a flexibilitu pri prevode nehnuteľnosti. Váš aktívny a osobný prístup pre klienta by mal byť príkladom pre iných Vašich kolegov.

Krajčovič

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. touto cestou by som sa chcel poďakovať za Vašu prácu, pomoc pri predaji a kúpe nehnuteľnosti. Som veľmi spokojný s Vašou prácou. Vrelo odporúčam.

Dávid N.

Všetky referencie