Maklér: Helena Schulczová
Je to veľmi spoľahlivá a čestná maklérka.
Mária Richtrová
Maklér: Petrovicsová Irena Ing.
Vážená pani Ing. Irena Petrovicsová. Chcel by som sa Vám poďakovať za váš profesionálny a citlivý prístup pri predaji môjho rodinného domu. Chcel by som zdôrazniť, že Vami poskytované spĺňali všetky moje požiadavky predstavy za celé obdobie realizácie predaja nehnuteľnosti. Váš prístup od začiatku až do konca t.j. po preberací protokol bol na vysokej profesionálnej úrovni. Prajem ám veľa profesionálnych pracovných úspechov v ďalšej práci. Váš spokojný zákazník.
J.Varga
Maklér: Helena Schulczová
Jednotka s hviezdičkou. V prípade náhlej karantény som sa stretol so skvelým a rýchlym prístupom. Na druhý deň som býval.
Peter L.
Maklér: Petrovicsová Irena Ing.
s agentkou pracujeme už niekoľko rokov. Opakovane sa kontaktujeme na pani Petrovičovú s prosbou o pomoc či už v otázkach súkromných nehnuteľností alebo v riešení otázok firemných prenájmov. Sme bez výhrad spokojní s komplexnosťou prístupu ku klientovi, s prehľadom na trhu, ochotou a profesionalitou. Vďaka osobnému nasadeniu pani Petrovičovej sa nám podarilo nájsť priestor pre našu novú prevádzku, čo bolo jedno z určujúcich premenných, akým konceptom sa budeme po otvorení riadiť. Pomohla nám nielen s nájdením vhodného priestoru, ale s kontrolou zmlúv a dohôd. Jej cenné rady sme ocenili hlavne pri vyjednávaní jednotlivých zmluvných podmienok, pri ktorých bolo dôležité, aby boli spokojné obe zúčastnené strany. Ocenili sme aj jej flexibilitu, ktorá bola pri našej vyťaženosti mimoriadne prínosná.
Veronika B.
Maklér: Helena Schulczová
Maximálna spokojnosť a flexibilita pani maklérky p. Schulczovej. Nenahraditeľná pre firmu.
Dušan P.
Maklér: Petrovicsová Irena Ing.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem aj za mamu, že sa to podarilo takto rýchlo vybaviť . Prajeme Vám všetko dobré v práci aj osobnom živote.
Martin T.
Maklér: Petrovicsová Irena Ing.
Drahá Irena!!!
chcela by som sa Ti poďakovať za predaj domu, za presnú a šikovnú prácu.Obdivovala som Ťa ako šikovne si konala, jednalo vždy. Vážim si Tvoj postoj a šikovnosť. Vo všetkom si zbehlá, presná, rýchla. Skutočne len jeden telefonát a všetko vybavíš. Je to úžasné, a popritom si jedna zlatá, pekná žena, máš moju všetku úctu. Prajem Ti ku Tvojej práci veľa ďalších úspechov, a ďakujem veľmi pekne za Tvoju šikovnú úspešnú prácu. Vrelo odporúčam. Zostávam s úctou Ollé...
Georgína O.
Maklér: Helena Schulczová:
Oslovila som p. Schulczovú, aby mi pomohla s predajom bytu a nemohla som si vybrať lepšie. Napriek presýtenému trhu sme byt predali relatívne rýchlo a za dobrú cenu. Jej prístup k práci je zodpovedný, pedantný, komunikácia jasná a zrozumiteľná. Celý proces bol vďaka nej menej stresujúci a jej rady pre mňa veľmi cenné. Ak hľadáte služby realitnej maklérky s pridanou hodnotou, určite neoľutujete!
Tímea K.
Maklér: Petrovicsová Irena Ing.
Vysoká profesionalita,, odbornosť, komunikácia na úrovni, rýchle vybavenie všetkých úradných náležitostí týkajúcich sa prevodu. Takto si predstavujem špičkovú firmu. Vrelo odporúčam všetkým záujemcom o predaj či kúpu nehnuteľnosti.
Pech
Peter P.
Maklér: Petrovicsová Irena Ing.
Mali sme s partnerom tú česť využiť služby maklérky p. Ireny Petrovicsovej, je to sympatická mladá pani, ktorej záleží na spokojnosti klientov pri kúpe nehnuteľnosti. S jej službou sme boli nadmieru spokojní, s jej otvorenosťou, prístupom ku klientovi, dôslednosťou, diskrétnosťou a hlavne spoľahlivosťou. Nielen v každý dohodnutý termín bola k dispozícii, no však našla si čas aj mimo dohodnutý termín, čo si veľmi ceníme. Môžeme pani Irenu Petrovicsovú len doporučiť pri riešení záležitosti s nehnuteľnosťami. V prípade potreby ju určite budeme kontaktovať.
Alexander a Silvester B.