Kompletne rekonštruovaná rekreačná chata, Patince

 • Chata, na predaj, Patince, Danubioreal, Schulczová
 • Chata, na predaj, Patince, Danubioreal, Schulczová
 • Chata, na predaj, Patince, Danubioreal, Schulczová
 • Chata, na predaj, Patince, Danubioreal, Schulczová
 • Chata, na predaj, Patince, Danubioreal, Schulczová
 • Chata, na predaj, Patince, Danubioreal, Schulczová
 • Chata, na predaj, Patince, Danubioreal, Schulczová
 • Chata, na predaj, Patince, Danubioreal, Schulczová
 • Chata, na predaj, Patince, Danubioreal, Schulczová
 • Chata, na predaj, Patince, Danubioreal, Schulczová
 • Chata, na predaj, Patince, Danubioreal, Schulczová
 • Chata, na predaj, Patince, Danubioreal, Schulczová
 • Chata, na predaj, Patince, Danubioreal, Schulczová
 • Chata, na predaj, Patince, Danubioreal, Schulczová
 • Chata, na predaj, Patince, Danubioreal, Schulczová

Chata na predaj v lokalite Patince v okrese Komárno

Realitná kancelária Danubioreal, Komárno, Helena Schulczová v zastúpení majiteľa ponúka:
Na predaj celoročne obývateľná chata so zariadením, s pozemkom 312m2, v rekreačnej oblasti Patince- Kúpele.

Chata sa nachádza na krásnom a pokojnom mieste v areáli kúpeľov Patince a Wellness Patince, s plným vybavením potrebným na komfortnú dovolenku, alebo aj celoročné bývanie. V blízkosti- v obci Patince, sa nachádza občianska vybavenosť. Na pár minút jazdy sa nachádza obec Virt a Marcelová, ďalej tiež výborná dostupnosť do pár minút do wellness Nesvady, kúpalisko Nové Zámky, Komárno, Komárom, Štúrovo, Ostrihom. Možnosti rybolovu, športového vyžitia, plavby po Dunaji z prístavu Patince.
Chata s rozlohou 76m2 je vyhotovená z dreva a následne omurovaná, prešla kompletnou rekonštrukciou. Pozostáva zo vstupnej haly s jedálenským, alebo obývacím priestorom, 2 spální, kuchyne, kúpeľne so sprchovacím kútom a wc. Ohrev vody zabezpečuje bojler. Voda je mestská. Chata je odkanalizovaná, elektrina, internet k dispozícii, v kuchyni sa nachádza sporák na propán-bután. V prípade celoročného užívania je nutné zabezpečiť si elektrické ohrievače, elektrina je predpripravená na kúrenie. Na pozemku s rozlohou 312m2 sa nachádza príjemný priestor na terase pre posedenie s priateľmi, krásne lipy poskytujú príjemný tieň aj v tých najhorúcejších dňoch. Priestor pre rekreáciu priamo pri chate. Prístup k chate vedie po betónovej ceste. Parkovanie je možné na vlastnom pozemku, ale aj mimo neho. Nehnuteľnosť sa predáva s kompletným zariadením.

DISPOZÍCIA CHATY:
-----------------------------------------------------------
- kuchyňa, obývací, alebo jedálenský priestor, wc, kúpeľňa, komora, 2 spálne

STAV:
-----------------------------------
- výborná kondícia, zdravá stavba bez nutnosti ďalších okamžitých investícií
- nové plastové okná
- kompletne zariadená
- nízke režijné náklady
- okamžite celoročne obývateľná a plne funkčná, v zime si treba zapezpečiť elektrické kúrenie

VÝHODY:
---------------
- výborná lokalita, krásna príroda
- bezproblémové parkovanie na pozemku, alebo pred ním
- kompletne zariadená nábytkom, jedálenským stolom, stoličkami, skriňami, chladničkou, posteľami...
- vhodná pre ubytovanie 8 osôb
- na pozemku krásne lipy, ktoré v horúcich dňoch poskytnú útočisko v tieni, rekreačná zatrávnená časť


Ak Vás moja ponuka oslovila, neváhajte a kontaktujte ma na telefónnom čísle 0907 120 868, alebo h.schulczova@danubioreal.sk , aby sme si dohodli najbližší možný termín OSOBNEJ OBHLIADKY Vášho nového vysnívaného bývania.

Podrobné informácie

1
3
312 m²
312 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
verejný vodovod
230V
sprchovací kút
vlastné - elektrické
Zmiešané
zariadený
rovina
betónová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Patince, Komárno, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Nitriansky
 • Okres Komárno
 • Mesto Patince
 • Druh Chata
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 907 120 868
 • Pridané 30. apríl 2024 14:14 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Helena Schulczová

Helena Schulczová

Senior realitná maklérka

beszélek magyarulmluvim česky

+421 907 120 868

h.schulczova@danubioreal.sk

Maklér má 14 ponúk

Povedali o nás

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Drága Irena!!! Szeretnék neked köszönetet mondani, a ház eladásban, a pontos és ügyes munkáért, apontos hozzáálásodért, csodáltalak hogy milyen ügyesen intézkedtél, bármilyen papírból volt szó, a hozzá állasod és az ügyességedet, csodáltam, hogy mindenben, jártas, vagy, csak ajánlani tudnak másoknak is, hogy az mellett, hogy pontos vagy, gyors, mindent tényleg , egy telefon és elisintézted, ez csodálatos, és ez mellett egy aranyos, csinos nő vagy minden tiszteletem a tiéd. Kívánok a munkádhoz további sok sikert, és köszönöm szépen az ügyes sikeres munkádat. Maradok tisztelettel Olléné puszillak!!

Georgína O.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani maklérka Irena nám pomohla so sprostredkovaním kúpy 20 ročného domu s veľkým pozemkom. Bola ústretová, dobre pripravená, priateľská a dokázala odpovedať na otázky ohľadom nehnuteľnosti a technického stavu. Vybavila všetky potrebné dokumenty, obehala úrady, priebežne nás informovala o stave a riešení administratívnych úkonov a pomohla nám vybaviť dokonca i hypotéku, za čo sme nesmierne vďační. Boli sme s jej prácou nadmieru spokojní a jej služby vrelo odporúčame ďalším potenciálnym klientom, ktorí hľadajú svoj vysnívaný domov. My sme ten svoj už našli aj vďaka nej. Ďakujeme

Karel H.

Maklér: Helena Schulczová Odbornosť, nasadenie, profesionalita, pružnosť, všetko na vysokej úrovni a vysoko si ceníme príjemný ľudský prístup makléra.

Eva K.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Dobrý deň pani Petrovicsová, veľmi pekne ďakujem za predaj nášho rod. domu, ktorý sa Vám podarilo predať za mesiac a pól. Som veľmi spokojná s Vašou spoluprácou a šikovnosťou. ĎAKUJEM. Veronika

Veronika

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Vďaka  Vašej  vytrvalej a efektívnej práci ,sa za krátku dobupodarilo nájsť ideálneho kupujúceho na náš rodičovský dom, ktorý má pre nás veľkú emocionálnu hodnotu. Ďakujeme za flexibilný servis. My sme sa nemuseli o nič starať!  Jedným slovom- presnejšie dvoma- máte našu úctu za obetavú a nápomocnú prácu. Odporúčame Vás každému, kto chce predať alebo kúpiť nehnuteľnosť.

Emma Sz.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani Petrovicsová bola veľmi šikovná, dom sa rýchlo a ľahko predal. Som viac než spokojná. Angelika V.

Angelika V.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani Petrovicsová, dovoľte mi, aby som sa Vám poďakovala za Vašu prácu a za Váš čas, ktorý ste mi venovali pri predaji mojej nehnuteľnosti. S Vašou prácou som bola nadmerne spokojná. Ďakujem za Vašu vytrvalosť, spoľahlivosť a odhodlanosť pomôcť mi s predajom domu. Zohnali ste mi kupcov na nehnuteľnosť tak rýchlo, že som sa ani nestihla diviť. Celý proces predaja prebehol taktiež veľmi rýchlo a bezproblémovo. Určite Vás budem odporúčať každému, kto chce predať svoju nehnuteľnosť. Počas predaja ste sa stali nie len mojou maklérkou, ale aj kamarátkou a to práve kvôli Vášmu prístupu a odhodlanosti pomáhať takým ľuďom ako som ja. Ďakujem a prajem Vám veľa úspechov v práci a osobnom živote.

Gita P.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. touto cestou by som sa chcel poďakovať za Vašu prácu, pomoc pri predaji a kúpe nehnuteľnosti. Som veľmi spokojný s Vašou prácou. Vrelo odporúčam.

Dávid N.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Touto cestou sa chceme poďakovať realitnej kancelárii, ktorej maklérka pani Ing. Petrovicsová poskytla pri predaji domu nadštandardný servis. Pani Petrovicsovú odporúčame každému, kto bude mať záujem o spoluprácu.

J.Jankovičová

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Hatalmas köszönettel tartozunk Önnek! Hatékony és kitartó munkájának köszönhetően rövid időn belül sikerült rátalálni az ideális vevőre a megörökölt, nagy becsben tartott családi házra. Köszönjük szépen a segítséget az eladással kapcsolatban, a gyors hivatalos ügyintézést! Nekünk szinte egy lépést sem kellett tenni! Egy szóval - pontosabban kettővel - minden elismerésünk az áldozatos és segítőkész munkájáért, csak ajánlani tudjuk, mindenkinek, aki vásárolna illetve eladna ingatlant!

Marta

Všetky referencie