Celoročne obývateľná zariadená chata s veľkým pozemkom, Virt

 • IMG_3232.jpg
 • IMG_3234.JPG
 • IMG_3235.jpg
 • IMG_4759.jpeg
 • IMG_3223.jpg
 • IMG_4751.jpeg
 • IMG_4780.jpg
 • IMG_4773.jpg
 • IMG_4766.jpeg
 • IMG_4776.jpg
 • IMG_4779.jpg
 • IMG_4746.jpeg
 • IMG_4735.jpeg
 • IMG_4738.jpeg
 • IMG_4743.jpeg
 • IMG_4744.jpeg

Chata na predaj v lokalite Virt v okrese Komárno

Realitná kancelária Danubioreal, Komárno, Helena Schulczová v zastúpení majiteľa ponúka:
Na predaj celoročne obývateľná chata so zariadením, s veľkým pozemkom 1250m2, s vínnou pivnicou, v rekreačnej oblasti Cinkót- Virt.

Chata sa nachádza na krásnom a pokojnom mieste vo vinárskej oblasti neďaleko jazera, v rekreačnej oblasti Cinkót. V blízkosti- v obci Marcelová, sa nachádzajú obchody a kompletná občianska vybavenosť. Na 7 minút jazdy sa nachádzajú kúpele a wellness Patince, ďalej tiež výborná dostupnosť do pár minút do wellness Nesvady, kúpalisko Nové Zámky, Komárno, Komárom, Štúrovo, Ostrihom.
Nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej chodby s kuchyňou, obývacím priestorom, kúpeľne so sprchovacím kútom a wc na prízemí, odkiaľ vedie aj vstup do krásnej vínnej pivnice s masívnym dreveným sedením. Na poschodí chaty sa nachádza priestranný obývací priestor so spálňou. Chata je pri momentálnom zariadení vhodná pre 4-6 ľudí, ktorí sa pohodlne vyspia na hornom podlaží, avšak zmenou zariadenia sa pomestí aj 12 ľudí. V chate prebehla čiastočná rekonštrukcia, kedy boli vymenené podlahy. Vykurovanie je zabezpečené elektricky a kachľami na pevné palivo. Ohrev vody prietokovým ohrievačom. Voda je zo studne. Chata je odkanalizovaná do žumpy. Elektrina, internet k dispozícii. Na pozemku s rozlohou 1250m2, ktorý je priaznivo široký, sa nachádza vonkajšia sprcha, šopa na uloženie náradia a príjemný drevený altánok, aby ste si s priateľmi mohli pohodlne posedieť a navariť kotlíkový guláš. Prístup k chate vedie po kamenistej ceste. Nehnuteľnosť sa predáva s kompletným zariadením.

DISPOZÍCIA CHATY:
-----------------------------------------------------------
- priestranná kuchyňa s jedálenským kútom, aj obývacím priestorom na prízemí, kúpeľňa so sprchovacím kútom a wc
- 1 obytná izba + spálňa na hornom podlaží
- vínna pivnica v suteréne

STAV:
-----------------------------------
- výborná kondícia, zdravá stavba bez nutnosti ďalších okamžitých investícií
- okná pôvodné drevené
- zariadená
- nízke režijné náklady

VÝHODY:
---------------
- výborná lokalita, krásna príroda
- bezproblémové parkovanie na pozemku, ktorý je dostatočne široký
- kompletne zariadená nábytkom, jedálenským stolom, stoličkami, skriňami, chladničkou, pračkou, posteľami...
- šopa pre uloženie náradia
- na pozemku zdravý udržiavaný vinič, dospelé plodiace ovocné stromy, rekreačná zatrávnená časť
- altánok pre príjemné posedenie
- vonkajšia sprcha

Ak Vás moja ponuka oslovila, neváhajte a kontaktujte ma na telefónnom čísle 0907 120 868, alebo h.schulczova@danubioreal.sk , aby sme si dohodli najbližší možný termín OSOBNEJ OBHLIADKY Vášho nového vysnívaného bývania.

Podrobné informácie

1
2
49 m²
1250 m²
1250 m²
osobné
čiastočne prerobený
predané
studňa
230V
septik
sprchovací kút
vlastné – kombinované
zariadený
drevené
mierny svah

Poloha nehnuteľnosti na mape

Virt, Komárno, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Nitriansky
 • Okres Komárno
 • Mesto Virt
 • Druh Chata
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 907 120 868
 • Pridané 20. november 2023 11:20 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Helena Schulczová

Helena Schulczová

Senior realitná maklérka

beszélek magyarulmluvim česky

+421 907 120 868

h.schulczova@danubioreal.sk

Maklér má 13 ponúk

Povedali o nás

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani maklérka Irena nám pomohla so sprostredkovaním kúpy 20 ročného domu s veľkým pozemkom. Bola ústretová, dobre pripravená, priateľská a dokázala odpovedať na otázky ohľadom nehnuteľnosti a technického stavu. Vybavila všetky potrebné dokumenty, obehala úrady, priebežne nás informovala o stave a riešení administratívnych úkonov a pomohla nám vybaviť dokonca i hypotéku, za čo sme nesmierne vďační. Boli sme s jej prácou nadmieru spokojní a jej služby vrelo odporúčame ďalším potenciálnym klientom, ktorí hľadajú svoj vysnívaný domov. My sme ten svoj už našli aj vďaka nej. Ďakujeme

Karel H.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. I writing to you with regards to the sale of my property in Kolarovo.  I want to thank you for the hard work and the effort you put in with the sale. Your efforts and professional conduct are next to none and I'm grateful for your assistance and guidance during the sale. What could have been a rather stressful and difficult process – me living abroad- you made it smooth and straight forward. You went over and above to swiftly and successfully complete the sale from start to finish. I cannot thank you enough and I wish you all the best to the future. I can highly recommend you to any buyer/ seller and you are an asset to your company.

Hedviga P.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Drága Irena!!! Szeretnék neked köszönetet mondani, a ház eladásban, a pontos és ügyes munkáért, apontos hozzáálásodért, csodáltalak hogy milyen ügyesen intézkedtél, bármilyen papírból volt szó, a hozzá állasod és az ügyességedet, csodáltam, hogy mindenben, jártas, vagy, csak ajánlani tudnak másoknak is, hogy az mellett, hogy pontos vagy, gyors, mindent tényleg , egy telefon és elisintézted, ez csodálatos, és ez mellett egy aranyos, csinos nő vagy minden tiszteletem a tiéd. Kívánok a munkádhoz további sok sikert, és köszönöm szépen az ügyes sikeres munkádat. Maradok tisztelettel Olléné puszillak!!

Georgína O.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani Petrovicsová, chcem sa ešte raz poďakovať za trpezlivosť a profesionálny prístup k predaju mojej nehnuteľnosti, dokonalý servis a moja spokojnosť.

Brian

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Ďakujem pekne za rýchle a všestranné vyhľadanie nájomníka a za vybavenie celého procesu týkajúce sa odovzdania bytu do podnájmu. Firma a agentka dbala na rýchle a pohodlné riešenie, a vždy som sa s ňou mohla skontaktovať. Pozitívnou službou je aj vybavenie možných potrebných záležitostí medzi prenajímateľom a nájomcom a tiež ochrana proti zneužívania práv, či vymáhania dlhov.

Mária V.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Jó napot!   Szeretném megköszönni a munkáját, segítségét az ingatlanok adás-vételével és az ügyintézésekkel kapcsolatban. Teljes mértékben megvagyok elégedve a munkájával.  Csakis ajánlani tudom önt másoknak.

Dávid N.

Maklér: Helena Schulczová Maximálna spokojnosť a flexibilita pani maklérky p. Schulczovej. Nenahraditeľná pre firmu.

Dušan P.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Radi by sme sa poďakovali za Vašu prácu. Keď sme sa obrátili na Vašu kanceláriu od prvého momentu sme videli, ako ochotne a ústretovo sa nám venujete. Úplnou  oddanosťou a ľudským prístupom, čo nám bolo veľmi sympatické. Hocikedy sme Vám mohli zavolať alebo navštíviť, promptne ste reagovali na naše dotazy. Celý priebeh predaja bol profesionálne zrealizovaný. Čo je najprekvapujúcejšie, hneď prvý deň ste nám našli náš vysnívaný dom, ktorého teraz sme šťastní majitelia. S vďakou,

Kati a Zsolti

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Dobrý deň pani Petrovicsová, veľmi pekne ďakujem za predaj nášho rod. domu, ktorý sa Vám podarilo predať za mesiac a pól. Som veľmi spokojná s Vašou spoluprácou a šikovnosťou. ĎAKUJEM. Veronika

Veronika

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. touto cestou by som sa chcel poďakovať za Vašu prácu, pomoc pri predaji a kúpe nehnuteľnosti. Som veľmi spokojný s Vašou prácou. Vrelo odporúčam.

Dávid N.

Všetky referencie