Celoročne obývateľná zariadená chata s veľkým pozemkom, Virt

 • IMG_3232.jpg
 • IMG_3234.JPG
 • IMG_3235.jpg
 • IMG_4759.jpeg
 • IMG_3223.jpg
 • IMG_4751.jpeg
 • IMG_4780.jpg
 • IMG_4773.jpg
 • IMG_4766.jpeg
 • IMG_4776.jpg
 • IMG_4779.jpg
 • IMG_4746.jpeg
 • IMG_4735.jpeg
 • IMG_4738.jpeg
 • IMG_4743.jpeg
 • IMG_4744.jpeg

Chata na predaj v lokalite Virt v okrese Komárno

Realitná kancelária Danubioreal, Komárno, Helena Schulczová v zastúpení majiteľa ponúka:
Na predaj celoročne obývateľná chata so zariadením, s veľkým pozemkom 1250m2, s vínnou pivnicou, v rekreačnej oblasti Cinkót- Virt.

Chata sa nachádza na krásnom a pokojnom mieste vo vinárskej oblasti neďaleko jazera, v rekreačnej oblasti Cinkót. V blízkosti- v obci Marcelová, sa nachádzajú obchody a kompletná občianska vybavenosť. Na 7 minút jazdy sa nachádzajú kúpele a wellness Patince, ďalej tiež výborná dostupnosť do pár minút do wellness Nesvady, kúpalisko Nové Zámky, Komárno, Komárom, Štúrovo, Ostrihom.
Nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej chodby s kuchyňou, obývacím priestorom, kúpeľne so sprchovacím kútom a wc na prízemí, odkiaľ vedie aj vstup do krásnej vínnej pivnice s masívnym dreveným sedením. Na poschodí chaty sa nachádza priestranný obývací priestor so spálňou. Chata je pri momentálnom zariadení vhodná pre 4-6 ľudí, ktorí sa pohodlne vyspia na hornom podlaží, avšak zmenou zariadenia sa pomestí aj 12 ľudí. V chate prebehla čiastočná rekonštrukcia, kedy boli vymenené podlahy. Vykurovanie je zabezpečené elektricky a kachľami na pevné palivo. Ohrev vody prietokovým ohrievačom. Voda je zo studne. Chata je odkanalizovaná do žumpy. Elektrina, internet k dispozícii. Na pozemku s rozlohou 1250m2, ktorý je priaznivo široký, sa nachádza vonkajšia sprcha, šopa na uloženie náradia a príjemný drevený altánok, aby ste si s priateľmi mohli pohodlne posedieť a navariť kotlíkový guláš. Prístup k chate vedie po kamenistej ceste. Nehnuteľnosť sa predáva s kompletným zariadením.

DISPOZÍCIA CHATY:
-----------------------------------------------------------
- priestranná kuchyňa s jedálenským kútom, aj obývacím priestorom na prízemí, kúpeľňa so sprchovacím kútom a wc
- 1 obytná izba + spálňa na hornom podlaží
- vínna pivnica v suteréne

STAV:
-----------------------------------
- výborná kondícia, zdravá stavba bez nutnosti ďalších okamžitých investícií
- okná pôvodné drevené
- zariadená
- nízke režijné náklady

VÝHODY:
---------------
- výborná lokalita, krásna príroda
- bezproblémové parkovanie na pozemku, ktorý je dostatočne široký
- kompletne zariadená nábytkom, jedálenským stolom, stoličkami, skriňami, chladničkou, pračkou, posteľami...
- šopa pre uloženie náradia
- na pozemku zdravý udržiavaný vinič, dospelé plodiace ovocné stromy, rekreačná zatrávnená časť
- altánok pre príjemné posedenie
- vonkajšia sprcha

Ak Vás moja ponuka oslovila, neváhajte a kontaktujte ma na telefónnom čísle 0907 120 868, alebo h.schulczova@danubioreal.sk , aby sme si dohodli najbližší možný termín OSOBNEJ OBHLIADKY Vášho nového vysnívaného bývania.

Podrobné informácie

1
2
49 m²
1250 m²
1250 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
studňa
230V
septik
sprchovací kút
vlastné – kombinované
zariadený
drevené
mierny svah

Poloha nehnuteľnosti na mape

Virt, Komárno, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Nitriansky
 • Okres Komárno
 • Mesto Virt
 • Druh Chata
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 907 120 868
 • Pridané 20. november 2023 11:20 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Helena Schulczová

Helena Schulczová

Senior realitná maklérka

beszélek magyarulmluvim česky

+421 907 120 868

h.schulczova@danubioreal.sk

Maklér má 13 ponúk

Povedali o nás

Maklér: Helena Schulczová Je to veľmi spoľahlivá a čestná maklérka.

Mária Richtrová

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Milá Pani Ing.Petrovicsová, dovolte nám, aby sme touto cestou poďakovaliza Vašu úspešnú a nadštandardnú prácu, týkajúceho sa predaja nášho rodinného domu v Novej Stráži nedávno. Sme veľmi spokojní s Vašou profesionálnou prácou, inteligenciou.   Vaša komunikácia s ľuďmi taktiež vynikajúca, teší nás,, že sme si vybrali Vás. V prípade potreby v budúcnosti  určite vyhľadáme Vás a budeme odporúčať každým Vašu službu. Vaša práca a naša spokojnosť je veľa hviezdičková. Želáme Vám veľa zdravia, veľa úspechov aj v pracovnom aj súkromnom živote a ostávame s pozdravom.

Varga

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani Petrovicsová dovoľte mi, aby som sa veľmi pekne poďakovala za rýchle a všestranné vybavovanie počas procesu predaja našej nehnuteľnosti. Náš proces bol komplikovaný z našej strany a Vy s vašim prístupom a odhodlaním pomôcť ste dokázali priam nemožné. Ďakujem a prajem Vám veľa úspechov v práci a osobnom živote.

Erika B.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Mali sme s partnerom tú česť využiť služby maklérky p. Ireny Petrovicsovej, je to  sympatická mladá pani, ktorej záleží na spokojnosti klientov pri kúpe nehnuteľnosti. S jej službou sme boli nadmieru spokojní, s jej otvorenosťou, prístupom ku klientovi, dôslednosťou, diskrétnosťou a hlavne spoľahlivosťou. Nielen v každý dohodnutý termín bola k dispozícii, no však našla si čas aj mimo dohodnutý termín, čo si veľmi ceníme. Môžeme pani Irenu Petrovicsovú len doporučiť pri riešení záležitosti s nehnuteľnosťami. V prípade potreby ju určite budeme kontaktovať.

Alexander a Silvester B.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Vysoká profesionalita,, odbornosť, komunikácia na úrovni, rýchle vybavenie všetkých úradných náležitostí týkajúcich sa prevodu. Takto si predstavujem špičkovú firmu. Vrelo odporúčam všetkým záujemcom o predaj či kúpu nehnuteľnosti. Pech

Peter P.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. I writing to you with regards to the sale of my property in Kolarovo.  I want to thank you for the hard work and the effort you put in with the sale. Your efforts and professional conduct are next to none and I'm grateful for your assistance and guidance during the sale. What could have been a rather stressful and difficult process – me living abroad- you made it smooth and straight forward. You went over and above to swiftly and successfully complete the sale from start to finish. I cannot thank you enough and I wish you all the best to the future. I can highly recommend you to any buyer/ seller and you are an asset to your company.

Hedviga P.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani Petrovicsová, dovoľte mi, aby som sa Vám poďakovala za Vašu prácu a za Váš čas, ktorý ste mi venovali pri predaji mojej nehnuteľnosti. S Vašou prácou som bola nadmerne spokojná. Ďakujem za Vašu vytrvalosť, spoľahlivosť a odhodlanosť pomôcť mi s predajom domu. Zohnali ste mi kupcov na nehnuteľnosť tak rýchlo, že som sa ani nestihla diviť. Celý proces predaja prebehol taktiež veľmi rýchlo a bezproblémovo. Určite Vás budem odporúčať každému, kto chce predať svoju nehnuteľnosť. Počas predaja ste sa stali nie len mojou maklérkou, ale aj kamarátkou a to práve kvôli Vášmu prístupu a odhodlanosti pomáhať takým ľuďom ako som ja. Ďakujem a prajem Vám veľa úspechov v práci a osobnom živote.

Gita P.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Please convey our thanks to you and your professional team. Our family is from Russia and when we decided to buy a flat in your city we were ready to face some difficulties. We don't speak Slovak language and do not know Slovak real estate laws and standards. So when we met you and started our negotiations we  ere really agreeably surprised on your professionalism and detailed knowledge of the subject. In English you explained us the system of purchasing a flat in Slovakia and paid attention to shading sets. We appreciate you and your team on the efforts and sincerity in successfully handling the deal with a perfect flat. The deal was concluded successfully with your help. The extra time and effort you put in were certainly worthwhile. We sincerely appreciate your role in the success and hope that you will keep up the good work in the future also.

Gennadii and Lillia

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani maklérka Irena nám pomohla so sprostredkovaním kúpy 20 ročného domu s veľkým pozemkom. Bola ústretová, dobre pripravená, priateľská a dokázala odpovedať na otázky ohľadom nehnuteľnosti a technického stavu. Vybavila všetky potrebné dokumenty, obehala úrady, priebežne nás informovala o stave a riešení administratívnych úkonov a pomohla nám vybaviť dokonca i hypotéku, za čo sme nesmierne vďační. Boli sme s jej prácou nadmieru spokojní a jej služby vrelo odporúčame ďalším potenciálnym klientom, ktorí hľadajú svoj vysnívaný domov. My sme ten svoj už našli aj vďaka nej. Ďakujeme

Karel H.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Touto cestou sa chceme poďakovať realitnej kancelárii, ktorej maklérka pani Ing. Petrovicsová poskytla pri predaji domu nadštandardný servis. Pani Petrovicsovú odporúčame každému, kto bude mať záujem o spoluprácu.

J.Jankovičová

Všetky referencie