Celoročne obývateľná zariadená chata Cinkot, Marcelová

 • IMG_4797.jpg
 • IMG-4812.jpg
 • IMG_4799.jpeg
 • IMG_4798.jpg
 • IMG-4816.jpg
 • IMG-4815.jpg
 • IMG_4794.jpg
 • IMG-4819.jpg
 • IMG-4826.jpg
 • IMG-4820.jpg
 • IMG-4821.jpg
 • IMG-4822.jpg
 • IMG-4823.jpg
 • IMG-4824.jpg

Chata na predaj v lokalite Marcelová v okrese Komárno

Realitná kancelária Danubioreal, Komárno, Helena Schulczová v zastúpení majiteľa ponúka:
Na predaj celoročne obývateľná chata so zariadením, s pozemkom 346m2, s pivnicou, v rekreačnej oblasti Cinkot- Marcelová.

Chata sa nachádza na krásnom a pokojnom mieste vo vinárskej oblasti neďaleko jazera, v rekreačnej oblasti Cinkot. V blízkosti- v obci Marcelová, sa nachádzajú obchody a kompletná občianska vybavenosť. Na 7 minút jazdy sa nachádzajú kúpele a wellness Patince, ďalej tiež výborná dostupnosť do pár minút do wellness Nesvady, kúpalisko Nové Zámky, Komárno, Komárom, Štúrovo, Ostrihom.
Nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej chodby s kuchyňou, obývacím priestorom, komorou, wc a vstupom do pivnice na prízemí. Na poschodí chaty sa nachádzajú 2 spálne a kúpeľňa s vaňou a ďalším wc. V chate prebehla kompletná rekonštrukcia. Vykurovanie je zabezpečené elektricky a krbom na pevné palivo. Ohrev vody zabezpečuje bojler. Voda je mestská. Chata je odkanalizovaná do žumpy. Elektrina, internet k dispozícii. Na pozemku s rozlohou 346m2 sa nachádza príjemný priestor pre posedenie s priateľmi, krásny dospelý orech, priestor pre rekreačnú a zeleninovú záhradu. Prístup k chate vedie po betónovej ceste. Nehnuteľnosť sa predáva s kompletným zariadením.

DISPOZÍCIA CHATY:
-----------------------------------------------------------
- kuchyňa s obývacím priestorom na prízemí, wc, komora, vstup do priestrannej pivnice
- 2x spálňa na hornom podlaží, kúpeľňa s vaňou a wc
- pivnica v suteréne

STAV:
-----------------------------------
- výborná kondícia, zdravá stavba bez nutnosti ďalších okamžitých investícií
- okná nové
- kompletne zariadená
- nízke režijné náklady
- okamžite celoročne obývateľná a plne funkčná
- klimatizovaná

VÝHODY:
---------------
- výborná lokalita, krásna príroda
- bezproblémové parkovanie na pozemku, alebo pred ním
- kompletne zariadená nábytkom, jedálenským stolom, stoličkami, skriňami, chladničkou, pračkou, posteľami...
- pivnica
- na pozemku krásny dospelý orech, ktorý v horúcich dňoch poskytne útočisko v tieni, rekreačná zatrávnená časť, zeleninová záhrada


Ak Vás moja ponuka oslovila, neváhajte a kontaktujte ma na telefónnom čísle 0907 120 868, alebo h.schulczova@danubioreal.sk , aby sme si dohodli najbližší možný termín OSOBNEJ OBHLIADKY Vášho nového vysnívaného bývania.

Podrobné informácie

1
3
346 m²
osobné
úplne prerobený
predané
verejný vodovod
230/400V
žumpa
wifi
vaňa
vlastné – kombinované
vonkajšie
zariadený
plastové
rovina

Poloha nehnuteľnosti na mape

Marcelová, Komárno, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Nitriansky
 • Okres Komárno
 • Mesto Marcelová
 • Druh Chata
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 907 120 868
 • Pridané 24. november 2023 09:25 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Helena Schulczová

Helena Schulczová

Senior realitná maklérka

beszélek magyarulmluvim česky

+421 907 120 868

h.schulczova@danubioreal.sk

Maklér má 17 ponúk

Povedali o nás

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani maklérka Irena nám pomohla so sprostredkovaním kúpy 20 ročného domu s veľkým pozemkom. Bola ústretová, dobre pripravená, priateľská a dokázala odpovedať na otázky ohľadom nehnuteľnosti a technického stavu. Vybavila všetky potrebné dokumenty, obehala úrady, priebežne nás informovala o stave a riešení administratívnych úkonov a pomohla nám vybaviť dokonca i hypotéku, za čo sme nesmierne vďační. Boli sme s jej prácou nadmieru spokojní a jej služby vrelo odporúčame ďalším potenciálnym klientom, ktorí hľadajú svoj vysnívaný domov. My sme ten svoj už našli aj vďaka nej. Ďakujeme

Karel H.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Vďaka  Vašej  vytrvalej a efektívnej práci ,sa za krátku dobupodarilo nájsť ideálneho kupujúceho na náš rodičovský dom, ktorý má pre nás veľkú emocionálnu hodnotu. Ďakujeme za flexibilný servis. My sme sa nemuseli o nič starať!  Jedným slovom- presnejšie dvoma- máte našu úctu za obetavú a nápomocnú prácu. Odporúčame Vás každému, kto chce predať alebo kúpiť nehnuteľnosť.

Emma Sz.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Vážená p. Ing. Petrovicsová. Touto cestou Vám chcem poďakovať, skvelej realitnej maklérke, za profesionalitu a ochotu, serióznosť a flexibilitu pri prevode nehnuteľnosti. Váš aktívny a osobný prístup pre klienta by mal byť príkladom pre iných Vašich kolegov.

Krajčovič

Maklér: Helena Schulczová odporúčam pani Schulczovú - úplná spokojnosť

Serena V.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. S realitnou kanceláriou  mám veľmi dobrú skúsenosť. Hlavne sa chcem poďakovať pani Ing. Petrovicsovej za kvalitné a promptné riešenie. Od začiatku bola výborná komunikácia, slušné a korektné jednanie, ústretovosť a profesionalita. Bol som nadmieru spokojný. Spoluprácu môžem len odporučiť.

Ivan H.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani Petrovicsová dovoľte mi, aby som sa veľmi pekne poďakovala za rýchle a všestranné vybavovanie počas procesu predaja našej nehnuteľnosti. Náš proces bol komplikovaný z našej strany a Vy s vašim prístupom a odhodlaním pomôcť ste dokázali priam nemožné. Ďakujem a prajem Vám veľa úspechov v práci a osobnom živote.

Erika B.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Ďakujem pekne za rýchle a všestranné vyhľadanie nájomníka a za vybavenie celého procesu týkajúce sa odovzdania bytu do podnájmu. Firma a agentka dbala na rýchle a pohodlné riešenie, a vždy som sa s ňou mohla skontaktovať. Pozitívnou službou je aj vybavenie možných potrebných záležitostí medzi prenajímateľom a nájomcom a tiež ochrana proti zneužívania práv, či vymáhania dlhov.

Mária V.

Maklér: Helena Schulczová Je to veľmi spoľahlivá a čestná maklérka.

Mária Richtrová

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. touto cestou by som sa chcel poďakovať za Vašu prácu, pomoc pri predaji a kúpe nehnuteľnosti. Som veľmi spokojný s Vašou prácou. Vrelo odporúčam.

Dávid N.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Dovoľte nám, aby sme sa Vám poďakovali za spoluprácu pri kúpe nehnuteľnosti .Pri našich stretnutiach  sme sa presvedčili, že vďaka Vašej profesionalite, prístupu  a asistencii pri všetkých potrebných úkonoch bude kúpa našej vysnívanej chalupy pre nás bezstarostná. Tak to aj bolo od prvej obhliadky nehnuteľnosti až po odovzdanie kľúčov. Ďakujeme za Váš čas, ochotu, príjemné jednanie a želáme Vám veľa spokojných klientov.

Štefan a Gabriela B.

Všetky referencie