Celoročne obývateľná zariadená chata Cinkot, Marcelová

 • IMG_4797.jpg
 • IMG-4812.jpg
 • IMG_4799.jpeg
 • IMG_4798.jpg
 • IMG-4816.jpg
 • IMG-4815.jpg
 • IMG_4794.jpg
 • IMG-4819.jpg
 • IMG-4826.jpg
 • IMG-4820.jpg
 • IMG-4821.jpg
 • IMG-4822.jpg
 • IMG-4823.jpg
 • IMG-4824.jpg

Chata na predaj v lokalite Marcelová v okrese Komárno

Realitná kancelária Danubioreal, Komárno, Helena Schulczová v zastúpení majiteľa ponúka:
Na predaj celoročne obývateľná chata so zariadením, s pozemkom 346m2, s pivnicou, v rekreačnej oblasti Cinkot- Marcelová.

Chata sa nachádza na krásnom a pokojnom mieste vo vinárskej oblasti neďaleko jazera, v rekreačnej oblasti Cinkot. V blízkosti- v obci Marcelová, sa nachádzajú obchody a kompletná občianska vybavenosť. Na 7 minút jazdy sa nachádzajú kúpele a wellness Patince, ďalej tiež výborná dostupnosť do pár minút do wellness Nesvady, kúpalisko Nové Zámky, Komárno, Komárom, Štúrovo, Ostrihom.
Nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej chodby s kuchyňou, obývacím priestorom, komorou, wc a vstupom do pivnice na prízemí. Na poschodí chaty sa nachádzajú 2 spálne a kúpeľňa s vaňou a ďalším wc. V chate prebehla kompletná rekonštrukcia. Vykurovanie je zabezpečené elektricky a krbom na pevné palivo. Ohrev vody zabezpečuje bojler. Voda je mestská. Chata je odkanalizovaná do žumpy. Elektrina, internet k dispozícii. Na pozemku s rozlohou 346m2 sa nachádza príjemný priestor pre posedenie s priateľmi, krásny dospelý orech, priestor pre rekreačnú a zeleninovú záhradu. Prístup k chate vedie po betónovej ceste. Nehnuteľnosť sa predáva s kompletným zariadením.

DISPOZÍCIA CHATY:
-----------------------------------------------------------
- kuchyňa s obývacím priestorom na prízemí, wc, komora, vstup do priestrannej pivnice
- 2x spálňa na hornom podlaží, kúpeľňa s vaňou a wc
- pivnica v suteréne

STAV:
-----------------------------------
- výborná kondícia, zdravá stavba bez nutnosti ďalších okamžitých investícií
- okná nové
- kompletne zariadená
- nízke režijné náklady
- okamžite celoročne obývateľná a plne funkčná
- klimatizovaná

VÝHODY:
---------------
- výborná lokalita, krásna príroda
- bezproblémové parkovanie na pozemku, alebo pred ním
- kompletne zariadená nábytkom, jedálenským stolom, stoličkami, skriňami, chladničkou, pračkou, posteľami...
- pivnica
- na pozemku krásny dospelý orech, ktorý v horúcich dňoch poskytne útočisko v tieni, rekreačná zatrávnená časť, zeleninová záhrada


Ak Vás moja ponuka oslovila, neváhajte a kontaktujte ma na telefónnom čísle 0907 120 868, alebo h.schulczova@danubioreal.sk , aby sme si dohodli najbližší možný termín OSOBNEJ OBHLIADKY Vášho nového vysnívaného bývania.

Podrobné informácie

1
3
346 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
verejný vodovod
230/400V
žumpa
wifi
vaňa
vlastné – kombinované
vonkajšie
zariadený
plastové
rovina

Poloha nehnuteľnosti na mape

Marcelová, Komárno, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Nitriansky
 • Okres Komárno
 • Mesto Marcelová
 • Druh Chata
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 907 120 868
 • Pridané 24. november 2023 09:25 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Helena Schulczová

Helena Schulczová

Senior realitná maklérka

beszélek magyarulmluvim česky

+421 907 120 868

h.schulczova@danubioreal.sk

Maklér má 15 ponúk

Povedali o nás

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. S realitnou kanceláriou  mám veľmi dobrú skúsenosť. Hlavne sa chcem poďakovať pani Ing. Petrovicsovej za kvalitné a promptné riešenie. Od začiatku bola výborná komunikácia, slušné a korektné jednanie, ústretovosť a profesionalita. Bol som nadmieru spokojný. Spoluprácu môžem len odporučiť.

Ivan H.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Dobrý deň pani Petrovicsová, veľmi pekne ďakujem za predaj nášho rod. domu, ktorý sa Vám podarilo predať za mesiac a pól. Som veľmi spokojná s Vašou spoluprácou a šikovnosťou. ĎAKUJEM. Veronika

Veronika

Maklér: Helena Schulczová Odbornosť, nasadenie, profesionalita, pružnosť, všetko na vysokej úrovni a vysoko si ceníme príjemný ľudský prístup makléra.

Eva K.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Hatalmas köszönettel tartozunk Önnek! Hatékony és kitartó munkájának köszönhetően rövid időn belül sikerült rátalálni az ideális vevőre a megörökölt, nagy becsben tartott családi házra. Köszönjük szépen a segítséget az eladással kapcsolatban, a gyors hivatalos ügyintézést! Nekünk szinte egy lépést sem kellett tenni! Egy szóval - pontosabban kettővel - minden elismerésünk az áldozatos és segítőkész munkájáért, csak ajánlani tudjuk, mindenkinek, aki vásárolna illetve eladna ingatlant!

Marta

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani Petrovicsová bola veľmi šikovná, dom sa rýchlo a ľahko predal. Som viac než spokojná. Angelika V.

Angelika V.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Vysoká profesionalita,, odbornosť, komunikácia na úrovni, rýchle vybavenie všetkých úradných náležitostí týkajúcich sa prevodu. Takto si predstavujem špičkovú firmu. Vrelo odporúčam všetkým záujemcom o predaj či kúpu nehnuteľnosti. Pech

Peter P.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Ďakujem pekne za rýchle a všestranné vyhľadanie nájomníka a za vybavenie celého procesu týkajúce sa odovzdania bytu do podnájmu. Firma a agentka dbala na rýchle a pohodlné riešenie, a vždy som sa s ňou mohla skontaktovať. Pozitívnou službou je aj vybavenie možných potrebných záležitostí medzi prenajímateľom a nájomcom a tiež ochrana proti zneužívania práv, či vymáhania dlhov.

Mária V.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Radi by sme sa poďakovali za Vašu prácu. Keď sme sa obrátili na Vašu kanceláriu od prvého momentu sme videli, ako ochotne a ústretovo sa nám venujete. Úplnou  oddanosťou a ľudským prístupom, čo nám bolo veľmi sympatické. Hocikedy sme Vám mohli zavolať alebo navštíviť, promptne ste reagovali na naše dotazy. Celý priebeh predaja bol profesionálne zrealizovaný. Čo je najprekvapujúcejšie, hneď prvý deň ste nám našli náš vysnívaný dom, ktorého teraz sme šťastní majitelia. S vďakou,

Kati a Zsolti

Maklér: Helena Schulczová Maximálna spokojnosť a flexibilita pani maklérky p. Schulczovej. Nenahraditeľná pre firmu.

Dušan P.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Drahá Irena!!! chcela by som sa Ti poďakovať za predaj domu, za presnú a šikovnú prácu.Obdivovala som Ťa ako šikovne si konala, jednalo vždy. Vážim si  Tvoj postoj a šikovnosť. Vo všetkom si zbehlá, presná, rýchla. Skutočne  len jeden telefonát a všetko vybavíš. Je to úžasné, a popritom si jedna zlatá, pekná žena, máš moju všetku úctu. Prajem Ti ku Tvojej práci veľa ďalších úspechov, a ďakujem veľmi pekne za Tvoju šikovnú úspešnú prácu. Vrelo odporúčam. Zostávam s úctou Ollé...

Georgína O.

Všetky referencie