Novozrekonštruovaný 3-izbový byt s krásnym výhľadom, ul. Eötvösa.

 • IMG_20230928_124513a.jpg
 • IMG_20230928_124242a.jpg
 • IMG_20230928_125017a.jpg
 • IMG_20230928_131958a.jpg
 • IMG_20230928_130715a.jpg
 • IMG_20230928_132317a.jpg
 • IMG_20230928_124250a.jpg
 • IMG_20230928_125106a.jpg
 • IMG_20230928_130656a.jpg
 • IMG_20230928_131009a.jpg
 • IMG_20230928_131933a.jpg
 • IMG_20230928_132302.jpg
 • 147174411_project_4_first_floor_first_design_20231003_03864a.jpg
 • mapa vyznačená.jpg
 • IMG_20231002_141145a.jpg

3-izbový byt na predaj v okrese Komárno

Poznáte ten pocit, keď prídete do bytu a cítite novotu a čistotu? Novozrekonštruovaný byt sa nachádza na ul. Eötvösa v Komárne na 11. poschodí. Vonia novotou, je neobývaný a čistučký.
Z bytu je nádherný výhľad na zeleň a mesto. Predstavte si, že rannú kávu alebo čaj si vychutnávate s výhľadom na zeleň okolia. Ako by sa Vám páčil takýto začiatok dňa?
Výborný byt, ktorý zabezpečí pohodlie aj pre rodiny s deťmi. Odporúčam klientom, ktorí hľadajú novozrekonštruované, neobývané byty alebo ako investičný byt.
Lokalita:
Prerobený 2-izbový byt na 3-izbový sa nachádza na ul. Eötvösa v Komárne. Výborná občianska vybavenosť na pešiu vzdialenosť. V blízkosti sa nachádzajú materské škôlky, základné školy, zdravotné stredisko, obchody, obchodné centrá, kaderníctvo, kozmetika....
Stav:
- Bytovka prešla rozsiahlou rekonštrukciou.
- Prebehla kompletná rekonštrukcia bytu: upravená dispozícia, nové: sadrokartónové stropy, stropné svietidlá, plastové okná, podlaha, inžinierske siete, kuchyňa vyrobená na mieru s novými spotrebičmi, kúpeľňa, toaleta, interiérové dvere so zárubňami.
Dispozícia- pozostáva: 60 m2
- obývacia miestnosť spojená s kuchyňou,
- kuchyňa s novou s kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi (vstavaná elektrická rúra, indukčná varná doska, digestor, kameninový drez),
- spálňa,
- detská izba,
- priestranná chodba,
- kúpeľňa so sprchovým kútom
- toaleta.
- šatník
- balkón.
Výhody:
- slnečný,
- krásny výhľad
- občianska vybavenosť na pešiu vzdialenosť
-potraviny oproti domu- v papučiach môžete isť nakúpiť.
- zrekonštruovaný – 2023
- nízke režijné náklady ( SVB)
– môžete sa ihneď nasťahovať.

Ponuka, ktorá sa na trhu dlho neohreje.
Neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0917/ 579 786 alebo email: i.petrovicsova@danubioreal.sk aby sme si dohodli najbližší možný termín OSOBNEJ OBHLIADKY Vášho nového vysnívaného bývania.

Podrobné informácie

11
12
3
60 m²
úplne prerobený
aktívne
spoločné
verejné
panel
plastové
juhozápadná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Eötvösa, Komárno, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Nitriansky
 • Okres Komárno
 • Mesto Komárno
 • Ulica Eötvösa
 • Druh 3-izbový byt
 • Typ predaj
 • Kontakt +421 917 579 786
 • Pridané 2. október 2023 11:13 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Irena Petrovicsová

Ing. Irena Petrovicsová

riaditeľka kancelárie

hovorím po slovenskybeszélek magyarulI speak english

+421 917 579 786

i.petrovicsova@danubioreal.sk

Maklér má 14 ponúk

Povedali o nás

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. S realitnou kanceláriou  mám veľmi dobrú skúsenosť. Hlavne sa chcem poďakovať pani Ing. Petrovicsovej za kvalitné a promptné riešenie. Od začiatku bola výborná komunikácia, slušné a korektné jednanie, ústretovosť a profesionalita. Bol som nadmieru spokojný. Spoluprácu môžem len odporučiť.

Ivan H.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Radi by sme sa poďakovali za Vašu prácu. Keď sme sa obrátili na Vašu kanceláriu od prvého momentu sme videli, ako ochotne a ústretovo sa nám venujete. Úplnou  oddanosťou a ľudským prístupom, čo nám bolo veľmi sympatické. Hocikedy sme Vám mohli zavolať alebo navštíviť, promptne ste reagovali na naše dotazy. Celý priebeh predaja bol profesionálne zrealizovaný. Čo je najprekvapujúcejšie, hneď prvý deň ste nám našli náš vysnívaný dom, ktorého teraz sme šťastní majitelia. S vďakou,

Kati a Zsolti

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Dovoľte nám, aby sme sa Vám poďakovali za spoluprácu pri kúpe nehnuteľnosti .Pri našich stretnutiach  sme sa presvedčili, že vďaka Vašej profesionalite, prístupu  a asistencii pri všetkých potrebných úkonoch bude kúpa našej vysnívanej chalupy pre nás bezstarostná. Tak to aj bolo od prvej obhliadky nehnuteľnosti až po odovzdanie kľúčov. Ďakujeme za Váš čas, ochotu, príjemné jednanie a želáme Vám veľa spokojných klientov.

Štefan a Gabriela B.

Maklér: Helena Schulczová Jednotka s hviezdičkou. V prípade náhlej karantény som sa stretol so skvelým a rýchlym prístupom. Na druhý deň som býval.

Peter L.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Ešte raz veľmi pekne ďakujem aj za mamu, že sa to podarilo takto rýchlo vybaviť . Prajeme Vám všetko dobré v práci aj osobnom živote.

Martin T.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Drahá Irena!!! chcela by som sa Ti poďakovať za predaj domu, za presnú a šikovnú prácu.Obdivovala som Ťa ako šikovne si konala, jednalo vždy. Vážim si  Tvoj postoj a šikovnosť. Vo všetkom si zbehlá, presná, rýchla. Skutočne  len jeden telefonát a všetko vybavíš. Je to úžasné, a popritom si jedna zlatá, pekná žena, máš moju všetku úctu. Prajem Ti ku Tvojej práci veľa ďalších úspechov, a ďakujem veľmi pekne za Tvoju šikovnú úspešnú prácu. Vrelo odporúčam. Zostávam s úctou Ollé...

Georgína O.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. I writing to you with regards to the sale of my property in Kolarovo.  I want to thank you for the hard work and the effort you put in with the sale. Your efforts and professional conduct are next to none and I'm grateful for your assistance and guidance during the sale. What could have been a rather stressful and difficult process – me living abroad- you made it smooth and straight forward. You went over and above to swiftly and successfully complete the sale from start to finish. I cannot thank you enough and I wish you all the best to the future. I can highly recommend you to any buyer/ seller and you are an asset to your company.

Hedviga P.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani maklérka Irena nám pomohla so sprostredkovaním kúpy 20 ročného domu s veľkým pozemkom. Bola ústretová, dobre pripravená, priateľská a dokázala odpovedať na otázky ohľadom nehnuteľnosti a technického stavu. Vybavila všetky potrebné dokumenty, obehala úrady, priebežne nás informovala o stave a riešení administratívnych úkonov a pomohla nám vybaviť dokonca i hypotéku, za čo sme nesmierne vďační. Boli sme s jej prácou nadmieru spokojní a jej služby vrelo odporúčame ďalším potenciálnym klientom, ktorí hľadajú svoj vysnívaný domov. My sme ten svoj už našli aj vďaka nej. Ďakujeme

Karel H.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani Petrovicsová bola veľmi šikovná, dom sa rýchlo a ľahko predal. Som viac než spokojná. Angelika V.

Angelika V.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Vážená p. Ing. Petrovicsová. Touto cestou Vám chcem poďakovať, skvelej realitnej maklérke, za profesionalitu a ochotu, serióznosť a flexibilitu pri prevode nehnuteľnosti. Váš aktívny a osobný prístup pre klienta by mal byť príkladom pre iných Vašich kolegov.

Krajčovič

Všetky referencie