Na prenájom kompletne zariadený apartmán v obci Búč.

 • Danubioreal - realitna kancelária, Ing. Irena Petrovicsová -na prenájom 2. izbový byt v obci Búč - 1.jpg
 • Danubioreal - realitna kancelária, Ing. Irena Petrovicsová -na prenájom 2. izbový byt v obci Búč - 3.jpg
 • Danubioreal - realitna kancelária, Ing. Irena Petrovicsová -na prenájom 2. izbový byt v obci Búč - 13.jpg
 • Danubioreal - realitna kancelária, Ing. Irena Petrovicsová -na prenájom 2. izbový byt v obci Búč - 12.jpg
 • Danubioreal - realitna kancelária, Ing. Irena Petrovicsová -na prenájom 2. izbový byt v obci Búč - 7.jpg
 • Danubioreal - realitna kancelária, Ing. Irena Petrovicsová -na prenájom 2. izbový byt v obci Búč - 5.jpg
 • Danubioreal - realitna kancelária, Ing. Irena Petrovicsová -na prenájom 2. izbový byt v obci Búč - 9.jpg
 • Danubioreal - realitna kancelária, Ing. Irena Petrovicsová -na prenájom 2. izbový byt v obci Búč - 11.jpg
 • Danubioreal - realitna kancelária, Ing. Irena Petrovicsová -na prenájom 2. izbový byt v obci Búč - 10.jpg
 • Danubioreal - realitna kancelária, Ing. Irena Petrovicsová -na prenájom 2. izbový byt v obci Búč - 15.jpg

2-izbový byt na prenájom v lokalite Búč v okrese Komárno

Realitná kancelária Danubioreal, Hlavná 14 A, Nová Stráž, vo výhradnom zastúpení majiteľa, Vám ponúka na prenájom pekný apartmán v industriálnom štýle v obci Búč.
Apartmán - 2.izbový byt na prenájom je situovaný na prízemí rodinného domu s vlastným vchodom a s predzáhradkou so sedením. Celková výmera bytu je 50 m2 a rozloha predzáhradky je 36 m2.
Dispozícia :
2.izbový byt sa skladá z kuchyne s obývačkou, zo spálne + šatník, z priestrannej kúpeľne s vaňou + sprchový kút +toaleta. Novo zrekonštruovaný byt sa prenajíma s kompletným zariadením. Parkovanie pred domom.
Výhody:
- novo zrekonštruovaný byt je neobývaný - ihneď dostupný
- prenajíma sa kompletne zariadený aj s bielou aj čiernou technikou - stačí sa len nasťahovať.
- výborná lokalita:
-500 m Búčske jazero,
- Cyklotrasa Eurovelo6 ,
-16,8 km Wellness Patince,
- 23 km wellness centrum Vadas Štúrovo.


Byt sa prenajíma pre nefajčiarov a bez domácich zvierat.

Cena nájmu 450.-€ s réžiou + 2 mesačná kaucia.
Ak Vás moja ponuka oslovila, neváhajte a kontaktujte ma na telefónnom čísle +421 917 579 786 alebo i.petrovicsova@danubioreal.sk, aby sme si dohodli najbližší možný termín OSOBNEJ OBHLIADKY Vášho nového vysnívaného bývania.

Podrobné informácie

2
50 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
zariadený

Poloha nehnuteľnosti na mape

Búč, Komárno, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Nitriansky
 • Okres Komárno
 • Mesto Búč
 • Druh 2-izbový byt
 • Typ prenájom
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 917 579 786
 • Pridané 12. apríl 2023 13:35 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Irena Petrovicsová

Ing. Irena Petrovicsová

riaditeľka kancelárie

hovorím po slovenskybeszélek magyarulI speak english

+421 917 579 786

i.petrovicsova@danubioreal.sk

Maklér má 22 ponúk

Povedali o nás

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. s agentkou pracujeme už niekoľko rokov. Opakovane sa kontaktujeme na pani Petrovičovú s prosbou o pomoc či už v otázkach súkromných nehnuteľností alebo v riešení otázok firemných prenájmov. Sme bez výhrad spokojní s komplexnosťou prístupu ku klientovi, s prehľadom na trhu, ochotou a profesionalitou. Vďaka osobnému nasadeniu pani Petrovičovej sa nám podarilo nájsť priestor pre našu novú prevádzku, čo bolo jedno z určujúcich premenných, akým konceptom sa budeme po otvorení riadiť. Pomohla nám nielen s nájdením vhodného priestoru, ale s kontrolou zmlúv a dohôd. Jej cenné rady sme ocenili hlavne pri vyjednávaní jednotlivých zmluvných podmienok, pri ktorých bolo dôležité, aby boli spokojné obe zúčastnené strany. Ocenili sme aj jej flexibilitu, ktorá bola pri našej vyťaženosti mimoriadne prínosná.

Veronika B.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Milá Pani Ing.Petrovicsová, dovolte nám, aby sme touto cestou poďakovaliza Vašu úspešnú a nadštandardnú prácu, týkajúceho sa predaja nášho rodinného domu v Novej Stráži nedávno. Sme veľmi spokojní s Vašou profesionálnou prácou, inteligenciou.   Vaša komunikácia s ľuďmi taktiež vynikajúca, teší nás,, že sme si vybrali Vás. V prípade potreby v budúcnosti  určite vyhľadáme Vás a budeme odporúčať každým Vašu službu. Vaša práca a naša spokojnosť je veľa hviezdičková. Želáme Vám veľa zdravia, veľa úspechov aj v pracovnom aj súkromnom živote a ostávame s pozdravom.

Varga

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Ďakujem pekne za rýchle a všestranné vyhľadanie nájomníka a za vybavenie celého procesu týkajúce sa odovzdania bytu do podnájmu. Firma a agentka dbala na rýchle a pohodlné riešenie, a vždy som sa s ňou mohla skontaktovať. Pozitívnou službou je aj vybavenie možných potrebných záležitostí medzi prenajímateľom a nájomcom a tiež ochrana proti zneužívania práv, či vymáhania dlhov.

Mária V.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Jó napot!   Szeretném megköszönni a munkáját, segítségét az ingatlanok adás-vételével és az ügyintézésekkel kapcsolatban. Teljes mértékben megvagyok elégedve a munkájával.  Csakis ajánlani tudom önt másoknak.

Dávid N.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Dovoľte nám, aby sme sa Vám poďakovali za spoluprácu pri kúpe nehnuteľnosti .Pri našich stretnutiach  sme sa presvedčili, že vďaka Vašej profesionalite, prístupu  a asistencii pri všetkých potrebných úkonoch bude kúpa našej vysnívanej chalupy pre nás bezstarostná. Tak to aj bolo od prvej obhliadky nehnuteľnosti až po odovzdanie kľúčov. Ďakujeme za Váš čas, ochotu, príjemné jednanie a želáme Vám veľa spokojných klientov.

Štefan a Gabriela B.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Dobrý deň pani Petrovicsová, veľmi pekne ďakujem za predaj nášho rod. domu, ktorý sa Vám podarilo predať za mesiac a pól. Som veľmi spokojná s Vašou spoluprácou a šikovnosťou. ĎAKUJEM. Veronika

Veronika

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Drahá Irena!!! chcela by som sa Ti poďakovať za predaj domu, za presnú a šikovnú prácu.Obdivovala som Ťa ako šikovne si konala, jednalo vždy. Vážim si  Tvoj postoj a šikovnosť. Vo všetkom si zbehlá, presná, rýchla. Skutočne  len jeden telefonát a všetko vybavíš. Je to úžasné, a popritom si jedna zlatá, pekná žena, máš moju všetku úctu. Prajem Ti ku Tvojej práci veľa ďalších úspechov, a ďakujem veľmi pekne za Tvoju šikovnú úspešnú prácu. Vrelo odporúčam. Zostávam s úctou Ollé...

Georgína O.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani Petrovicsová, chcem sa ešte raz poďakovať za trpezlivosť a profesionálny prístup k predaju mojej nehnuteľnosti, dokonalý servis a moja spokojnosť.

Brian

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani Petrovicsová dovoľte mi, aby som sa veľmi pekne poďakovala za rýchle a všestranné vybavovanie počas procesu predaja našej nehnuteľnosti. Náš proces bol komplikovaný z našej strany a Vy s vašim prístupom a odhodlaním pomôcť ste dokázali priam nemožné. Ďakujem a prajem Vám veľa úspechov v práci a osobnom živote.

Erika B.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Hatalmas köszönettel tartozunk Önnek! Hatékony és kitartó munkájának köszönhetően rövid időn belül sikerült rátalálni az ideális vevőre a megörökölt, nagy becsben tartott családi házra. Köszönjük szépen a segítséget az eladással kapcsolatban, a gyors hivatalos ügyintézést! Nekünk szinte egy lépést sem kellett tenni! Egy szóval - pontosabban kettővel - minden elismerésünk az áldozatos és segítőkész munkájáért, csak ajánlani tudjuk, mindenkinek, aki vásárolna illetve eladna ingatlant!

Marta

Všetky referencie