Čiastočne prerobený 3-izbový byt s loggiou a komorou, Šurany

 • 3-izbový byt, Šurany, centrum, Danubioreal, Schulczova
 • 3-izbový byt, Šurany, centrum, Danubioreal, Schulczova
 • 3-izbový byt, Šurany, centrum, Danubioreal, Schulczova
 • 3-izbový byt, Šurany, centrum, Danubioreal, Schulczova
 • 3-izbový byt, Šurany, centrum, Danubioreal, Schulczova
 • 3-izbový byt, Šurany, centrum, Danubioreal, Schulczova
 • 3-izbový byt, Šurany, centrum, Danubioreal, Schulczova
 • 3-izbový byt, Šurany, centrum, Danubioreal, Schulczova
 • 3-izbový byt, Šurany, centrum, Danubioreal, Schulczova
 • 3-izbový byt, Šurany, centrum, Danubioreal, Schulczova
 • 3-izbový byt, Šurany, centrum, Danubioreal, Schulczova
 • 3-izbový byt, Šurany, centrum, Danubioreal, Schulczova

3-izbový byt na predaj v lokalite Šurany v okrese Nové Zámky

Realitná kancelária Danubioreal, Komárno, Helena Schulczová vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka:
Na predaj čiastočne prerobený 3-izbový byt s loggiou a komorou neďaleko centra mesta Šurany.

Ponúkame na predaj čiastočne prerobený 3-izbový byt s rozlohou 71m2. Nachádza sa na obľúbenom sídlisku hneď pri centre Šurian. Pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, 3 obytných izieb, kuchyne, priestrannej komory, z ktorej sa dá urobiť 4.izba, wc a kúpeľne. Inžinierske siete sú pôvodné, jadro je pôvodné. V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia, počas ktorej boli vymenené okná na plastové, podlahy boli vymenené na linoleum a plávajúcu podlahu. V kúpeľni sa nachádza vaňa, Byt je veľmi svetlý a prakticky riešený aj pre väčšiu rodinu. Občianska vybavenosť je výborná, v okolí sa nachádza všetko potrebné na pešiu vzdialenosť. Stredová zóna bytovky, málo susedov, príjemný výhľad na východ a západ. Bytovka prešla zateplením a rekonštrukciou. Schodište je obnovené a pekne udržiavané. Výťah je nový. Odporúčam rodinám, ktoré vyrástli menšie byty. Výborný byt, ktorý zabezpečí pohodlie pre rodiny s deťmi. Odporúčam obhliadku.

DISPOZÍCIA BYTU: (71 m2):
-----------------------------------------------------------
- vstupná chodba
- 3 obytné izby
- kúpeľňa, wc
- kuchyňa
- veľká komora, ktorá sa dá prerobiť na ďalšiu izbu
- loggia

STAV:
-----------------------------------
- panelová bytovka, kompletne prerobená a zateplená
- pôvodné jadro a elektrické rozvody
- okná vymenené, podlahy menené
- stupačky nové
- schodište v top stave
- nový výťah

VÝHODY:
---------------
- dobrí susedia, výborná lokalita
- ihneď voľný k nasťahovaniu
- málo susedov
- dobré parkovanie hneď pred vchodom
- dobrá občianska vybavenosť
- pivnica
- priestranná loggia
- veľká komora
- medzioknenné žalúzie

Ak Vás moja ponuka oslovila, neváhajte a kontaktujte ma na telefónnom čísle 0907 120 868, alebo h.schulczova@danubioreal.sk , aby sme si dohodli najbližší možný termín OSOBNEJ OBHLIADKY Vášho nového vysnívaného bývania.

Podrobné informácie

1
3
3
71 m²
osobné
čiastočne prerobený
predané
optika
vaňa
spoločné
verejné
panel
nezariadený
plastové

Poloha nehnuteľnosti na mape

Šurany, Nové Zámky, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Nitriansky
 • Okres Nové Zámky
 • Mesto Šurany
 • Druh 3-izbový byt
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 907 120 868
 • Pridané 8. jún 2023 18:15 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Helena Schulczová

Helena Schulczová

Senior realitná maklérka

beszélek magyarulmluvim česky

+421 907 120 868

h.schulczova@danubioreal.sk

Maklér má 9 ponúk

Povedali o nás

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Hatalmas köszönettel tartozunk Önnek! Hatékony és kitartó munkájának köszönhetően rövid időn belül sikerült rátalálni az ideális vevőre a megörökölt, nagy becsben tartott családi házra. Köszönjük szépen a segítséget az eladással kapcsolatban, a gyors hivatalos ügyintézést! Nekünk szinte egy lépést sem kellett tenni! Egy szóval - pontosabban kettővel - minden elismerésünk az áldozatos és segítőkész munkájáért, csak ajánlani tudjuk, mindenkinek, aki vásárolna illetve eladna ingatlant!

Marta

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani Petrovicsová bola veľmi šikovná, dom sa rýchlo a ľahko predal. Som viac než spokojná. Angelika V.

Angelika V.

Maklér: Helena Schulczová Jednotka s hviezdičkou. V prípade náhlej karantény som sa stretol so skvelým a rýchlym prístupom. Na druhý deň som býval.

Peter L.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Vysoká profesionalita,, odbornosť, komunikácia na úrovni, rýchle vybavenie všetkých úradných náležitostí týkajúcich sa prevodu. Takto si predstavujem špičkovú firmu. Vrelo odporúčam všetkým záujemcom o predaj či kúpu nehnuteľnosti. Pech

Peter P.

Maklér: Helena Schulczová Od prvého momentu som bola dostatočne informovaná, vo všetkom mi pomáhala. Bola som 100%-ne spokojná. Každému odporúčam.

Katarína Goghová

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Ešte raz veľmi pekne ďakujem aj za mamu, že sa to podarilo takto rýchlo vybaviť . Prajeme Vám všetko dobré v práci aj osobnom živote.

Martin T.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. S realitnou kanceláriou  mám veľmi dobrú skúsenosť. Hlavne sa chcem poďakovať pani Ing. Petrovicsovej za kvalitné a promptné riešenie. Od začiatku bola výborná komunikácia, slušné a korektné jednanie, ústretovosť a profesionalita. Bol som nadmieru spokojný. Spoluprácu môžem len odporučiť.

Ivan H.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Maximálna spokojnosť, profesionálny prístup, ochota, ústretovosť a  trpezlivosť na prvom mieste. Ak by som vyhľadávala Vaše služby, aj v budúcnosti sa určite obrátim na pani Ing. Petrovicsovú. Ďakujem.

Eva a Tibor B.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Dovoľte nám, aby sme sa Vám poďakovali za spoluprácu pri kúpe nehnuteľnosti .Pri našich stretnutiach  sme sa presvedčili, že vďaka Vašej profesionalite, prístupu  a asistencii pri všetkých potrebných úkonoch bude kúpa našej vysnívanej chalupy pre nás bezstarostná. Tak to aj bolo od prvej obhliadky nehnuteľnosti až po odovzdanie kľúčov. Ďakujeme za Váš čas, ochotu, príjemné jednanie a želáme Vám veľa spokojných klientov.

Štefan a Gabriela B.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani Petrovicsová, dovoľte mi, aby som sa Vám poďakovala za Vašu prácu a za Váš čas, ktorý ste mi venovali pri predaji mojej nehnuteľnosti. S Vašou prácou som bola nadmerne spokojná. Ďakujem za Vašu vytrvalosť, spoľahlivosť a odhodlanosť pomôcť mi s predajom domu. Zohnali ste mi kupcov na nehnuteľnosť tak rýchlo, že som sa ani nestihla diviť. Celý proces predaja prebehol taktiež veľmi rýchlo a bezproblémovo. Určite Vás budem odporúčať každému, kto chce predať svoju nehnuteľnosť. Počas predaja ste sa stali nie len mojou maklérkou, ale aj kamarátkou a to práve kvôli Vášmu prístupu a odhodlanosti pomáhať takým ľuďom ako som ja. Ďakujem a prajem Vám veľa úspechov v práci a osobnom živote.

Gita P.

Všetky referencie