3-izbový byt s 2 balkónmi a zariadením, Komárno - predané.

 • IMG_3434.jpeg
 • IMG_3427.jpeg
 • IMG_3437.jpeg
 • IMG_3463.jpeg
 • IMG_3449.jpeg
 • IMG_3500.jpeg
 • IMG_3490.jpeg
 • IMG_3494.jpeg
 • IMG_3501.jpeg
 • IMG_3485.jpeg
 • IMG_3469.jpeg
 • IMG_3482.jpeg

3-izbový byt na predaj v okrese Komárno

Realitná kancelária Danubioreal, Hlavná 14A, Komárno – Nová Stráž, Helena Schulczová v zastúpení majiteľa ponúka:
Na predaj kompletne prerobený 3-izbový byt s 2 balkónmi a zariadením v Komárne.

Ponúkame na predaj kompletne prerobený 3-izbový byt s vlastným ohrevom vody, vďaka čomu má priaznivé režijné náklady. Byt s rozlohou 71m2 sa nachádza na obľúbenom siedmom sídlisku. Pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, 3 obytných izieb, z toho dvoch s balkónmi, kuchyne, komory, z ktorej sa dá urobiť 4.izba, wc. Inžinierske siete, okná, dlažba, sanita boli menené. V kúpeľni sa nachádza masážna vaňa, masážna sprcha a je možné si v kúpeľni nastavovať osvetlenie. V izbách a kuchyni sa nachádza bodové osvetlenie, ktoré v obývačke môžete tlmiť a nastavovať intenzitu potenciometrom. Byt je bezbariérový, veľmi svetlý a veľmi prakticky riešený aj pre väčšiu rodinu. Občianska vybavenosť je výborná, v okolí sa nachádza všetko potrebné na pešiu vzdialenosť. Stredová zóna bytovky, príjemný výhľad na východ a západ. Bytovka prešla zateplením a rekonštrukciou. Odporúčam rodinám, ktoré vyrástli menšie byty. Zariadenie je v cene bytu. Výnimočný byt, ktorý zabezpečí pohodlie pre rodiny s deťmi.

DISPOZÍCIA BYTU: (71 m2):
-----------------------------------------------------------
- vstupná chodba
- 3 obytné izby- jedna priechodná
- kúpeľňa so sprchovacím kútom, wc
- kuchyňa
- veľká komora, ktorá sa dá prerobiť na ďalšiu izbu
- 2x balkón

STAV:
-----------------------------------
- panelová bytovka, kompletne prerobená a zateplená
- nové vchodové dvere
- prerobený
- s vlastným ohrevom vody
- inžinierske siete, stupačky menené

VÝHODY:
---------------
- dobrí susedia, výborná lokalita
- ihneď voľný k nasťahovaniu
- zariadenie v cene
- dobré parkovanie hneď pred vchodom
- dobrá občianska vybavenosť
- pivnica
- 2 priestranné balkóny
- veľká komora
- spotrebiče v cene
- vonkajšie žalúzie

Ak Vás moja ponuka oslovila, neváhajte a kontaktujte ma na telefónnom čísle 0907 120 868, alebo h.schulczova@danubioreal.sk , aby sme si dohodli najbližší možný termín OSOBNEJ OBHLIADKY Vášho nového vysnívaného bývania.

Podrobné informácie

neuvedené
7
3
71 m²
osobné
úplne prerobený
predané
optika
vaňa a sprchovací kút
spoločné
áno - 2
áno - 2
verejné
panel
zariadený
plastové

Poloha nehnuteľnosti na mape

Komárno, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Nitriansky
 • Okres Komárno
 • Mesto Komárno
 • Druh 3-izbový byt
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 907 120 868
 • Pridané 10. máj 2023 21:47 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Helena Schulczová

Helena Schulczová

Senior realitná maklérka

beszélek magyarulmluvim česky

+421 907 120 868

h.schulczova@danubioreal.sk

Maklér má 9 ponúk

Povedali o nás

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Ešte raz veľmi pekne ďakujem aj za mamu, že sa to podarilo takto rýchlo vybaviť . Prajeme Vám všetko dobré v práci aj osobnom živote.

Martin T.

Maklér: Helena Schulczová Maximálna spokojnosť a flexibilita pani maklérky p. Schulczovej. Nenahraditeľná pre firmu.

Dušan P.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Milá Pani Ing.Petrovicsová, dovolte nám, aby sme touto cestou poďakovaliza Vašu úspešnú a nadštandardnú prácu, týkajúceho sa predaja nášho rodinného domu v Novej Stráži nedávno. Sme veľmi spokojní s Vašou profesionálnou prácou, inteligenciou.   Vaša komunikácia s ľuďmi taktiež vynikajúca, teší nás,, že sme si vybrali Vás. V prípade potreby v budúcnosti  určite vyhľadáme Vás a budeme odporúčať každým Vašu službu. Vaša práca a naša spokojnosť je veľa hviezdičková. Želáme Vám veľa zdravia, veľa úspechov aj v pracovnom aj súkromnom živote a ostávame s pozdravom.

Varga

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Vážená pani Ing. Irena Petrovicsová. Chcel by som sa Vám poďakovať  za váš profesionálny a citlivý prístup pri predaji môjho rodinného domu. Chcel by som zdôrazniť, že Vami poskytované spĺňali všetky moje požiadavky  predstavy za celé obdobie realizácie predaja nehnuteľnosti. Váš prístup od začiatku až do konca t.j. po preberací protokol bol na vysokej profesionálnej úrovni. Prajem ám veľa profesionálnych pracovných úspechov v ďalšej práci. Váš spokojný zákazník.

J.Varga

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. touto cestou by som sa chcel poďakovať za Vašu prácu, pomoc pri predaji a kúpe nehnuteľnosti. Som veľmi spokojný s Vašou prácou. Vrelo odporúčam.

Dávid N.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Drága Irena!!! Szeretnék neked köszönetet mondani, a ház eladásban, a pontos és ügyes munkáért, apontos hozzáálásodért, csodáltalak hogy milyen ügyesen intézkedtél, bármilyen papírból volt szó, a hozzá állasod és az ügyességedet, csodáltam, hogy mindenben, jártas, vagy, csak ajánlani tudnak másoknak is, hogy az mellett, hogy pontos vagy, gyors, mindent tényleg , egy telefon és elisintézted, ez csodálatos, és ez mellett egy aranyos, csinos nő vagy minden tiszteletem a tiéd. Kívánok a munkádhoz további sok sikert, és köszönöm szépen az ügyes sikeres munkádat. Maradok tisztelettel Olléné puszillak!!

Georgína O.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Drahá Irena!!! chcela by som sa Ti poďakovať za predaj domu, za presnú a šikovnú prácu.Obdivovala som Ťa ako šikovne si konala, jednalo vždy. Vážim si  Tvoj postoj a šikovnosť. Vo všetkom si zbehlá, presná, rýchla. Skutočne  len jeden telefonát a všetko vybavíš. Je to úžasné, a popritom si jedna zlatá, pekná žena, máš moju všetku úctu. Prajem Ti ku Tvojej práci veľa ďalších úspechov, a ďakujem veľmi pekne za Tvoju šikovnú úspešnú prácu. Vrelo odporúčam. Zostávam s úctou Ollé...

Georgína O.

Maklér: Helena Schulczová Od prvého momentu som bola dostatočne informovaná, vo všetkom mi pomáhala. Bola som 100%-ne spokojná. Každému odporúčam.

Katarína Goghová

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. S realitnou kanceláriou  mám veľmi dobrú skúsenosť. Hlavne sa chcem poďakovať pani Ing. Petrovicsovej za kvalitné a promptné riešenie. Od začiatku bola výborná komunikácia, slušné a korektné jednanie, ústretovosť a profesionalita. Bol som nadmieru spokojný. Spoluprácu môžem len odporučiť.

Ivan H.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Vážená p. Ing. Petrovicsová. Touto cestou Vám chcem poďakovať, skvelej realitnej maklérke, za profesionalitu a ochotu, serióznosť a flexibilitu pri prevode nehnuteľnosti. Váš aktívny a osobný prístup pre klienta by mal byť príkladom pre iných Vašich kolegov.

Krajčovič

Všetky referencie