3-izbový byt s 2 balkónmi a zariadením, Komárno

 • IMG_3434.jpeg
 • IMG_3427.jpeg
 • IMG_3437.jpeg
 • IMG_3463.jpeg
 • IMG_3449.jpeg
 • IMG_3500.jpeg
 • IMG_3490.jpeg
 • IMG_3494.jpeg
 • IMG_3501.jpeg
 • IMG_3485.jpeg
 • IMG_3469.jpeg
 • IMG_3482.jpeg

3-izbový byt na predaj v okrese Komárno

Realitná kancelária Danubioreal, Hlavná 14A, Komárno – Nová Stráž, Helena Schulczová v zastúpení majiteľa ponúka:
Na predaj kompletne prerobený 3-izbový byt s 2 balkónmi a zariadením v Komárne.

Ponúkame na predaj kompletne prerobený 3-izbový byt s vlastným ohrevom vody, vďaka čomu má priaznivé režijné náklady. Byt s rozlohou 71m2 sa nachádza na obľúbenom siedmom sídlisku. Pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, 3 obytných izieb, z toho dvoch s balkónmi, kuchyne, komory, z ktorej sa dá urobiť 4.izba, wc. Inžinierske siete, okná, dlažba, sanita boli menené. V kúpeľni sa nachádza masážna vaňa, masážna sprcha a je možné si v kúpeľni nastavovať osvetlenie. V izbách a kuchyni sa nachádza bodové osvetlenie, ktoré v obývačke môžete tlmiť a nastavovať intenzitu potenciometrom. Byt je bezbariérový, veľmi svetlý a veľmi prakticky riešený aj pre väčšiu rodinu. Občianska vybavenosť je výborná, v okolí sa nachádza všetko potrebné na pešiu vzdialenosť. Stredová zóna bytovky, príjemný výhľad na východ a západ. Bytovka prešla zateplením a rekonštrukciou. Odporúčam rodinám, ktoré vyrástli menšie byty. Zariadenie je v cene bytu. Výnimočný byt, ktorý zabezpečí pohodlie pre rodiny s deťmi.

DISPOZÍCIA BYTU: (71 m2):
-----------------------------------------------------------
- vstupná chodba
- 3 obytné izby- jedna priechodná
- kúpeľňa so sprchovacím kútom, wc
- kuchyňa
- veľká komora, ktorá sa dá prerobiť na ďalšiu izbu
- 2x balkón

STAV:
-----------------------------------
- panelová bytovka, kompletne prerobená a zateplená
- nové vchodové dvere
- prerobený
- s vlastným ohrevom vody
- inžinierske siete, stupačky menené

VÝHODY:
---------------
- dobrí susedia, výborná lokalita
- ihneď voľný k nasťahovaniu
- zariadenie v cene
- dobré parkovanie hneď pred vchodom
- dobrá občianska vybavenosť
- pivnica
- 2 priestranné balkóny
- veľká komora
- spotrebiče v cene
- vonkajšie žalúzie

Ak Vás moja ponuka oslovila, neváhajte a kontaktujte ma na telefónnom čísle 0907 120 868, alebo h.schulczova@danubioreal.sk , aby sme si dohodli najbližší možný termín OSOBNEJ OBHLIADKY Vášho nového vysnívaného bývania.

Podrobné informácie

neuvedené
7
3
71 m²
osobné
úplne prerobený
rezervované
optika
vaňa a sprchovací kút
spoločné
áno - 2
áno - 2
verejné
panel
zariadený
plastové

Poloha nehnuteľnosti na mape

Komárno, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Nitriansky
 • Okres Komárno
 • Mesto Komárno
 • Druh 3-izbový byt
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 907 120 868
 • Pridané 10. máj 2023 21:47 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Helena Schulczová

Helena Schulczová

Senior realitná maklérka

beszélek magyarulmluvim česky

+421 907 120 868

h.schulczova@danubioreal.sk

Maklér má 19 ponúk

Povedali o nás

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Maximálna spokojnosť, profesionálny prístup, ochota, ústretovosť a  trpezlivosť na prvom mieste. Ak by som vyhľadávala Vaše služby, aj v budúcnosti sa určite obrátim na pani Ing. Petrovicsovú. Ďakujem.

Eva a Tibor B.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Please convey our thanks to you and your professional team. Our family is from Russia and when we decided to buy a flat in your city we were ready to face some difficulties. We don't speak Slovak language and do not know Slovak real estate laws and standards. So when we met you and started our negotiations we  ere really agreeably surprised on your professionalism and detailed knowledge of the subject. In English you explained us the system of purchasing a flat in Slovakia and paid attention to shading sets. We appreciate you and your team on the efforts and sincerity in successfully handling the deal with a perfect flat. The deal was concluded successfully with your help. The extra time and effort you put in were certainly worthwhile. We sincerely appreciate your role in the success and hope that you will keep up the good work in the future also.

Gennadii and Lillia

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Pani Petrovicsová, dovoľte mi, aby som sa Vám poďakovala za Vašu prácu a za Váš čas, ktorý ste mi venovali pri predaji mojej nehnuteľnosti. S Vašou prácou som bola nadmerne spokojná. Ďakujem za Vašu vytrvalosť, spoľahlivosť a odhodlanosť pomôcť mi s predajom domu. Zohnali ste mi kupcov na nehnuteľnosť tak rýchlo, že som sa ani nestihla diviť. Celý proces predaja prebehol taktiež veľmi rýchlo a bezproblémovo. Určite Vás budem odporúčať každému, kto chce predať svoju nehnuteľnosť. Počas predaja ste sa stali nie len mojou maklérkou, ale aj kamarátkou a to práve kvôli Vášmu prístupu a odhodlanosti pomáhať takým ľuďom ako som ja. Ďakujem a prajem Vám veľa úspechov v práci a osobnom živote.

Gita P.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Dovoľte nám, aby sme sa Vám poďakovali za spoluprácu pri kúpe nehnuteľnosti .Pri našich stretnutiach  sme sa presvedčili, že vďaka Vašej profesionalite, prístupu  a asistencii pri všetkých potrebných úkonoch bude kúpa našej vysnívanej chalupy pre nás bezstarostná. Tak to aj bolo od prvej obhliadky nehnuteľnosti až po odovzdanie kľúčov. Ďakujeme za Váš čas, ochotu, príjemné jednanie a želáme Vám veľa spokojných klientov.

Štefan a Gabriela B.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Ešte raz veľmi pekne ďakujem aj za mamu, že sa to podarilo takto rýchlo vybaviť . Prajeme Vám všetko dobré v práci aj osobnom živote.

Martin T.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Vážená p. Ing. Petrovicsová. Touto cestou Vám chcem poďakovať, skvelej realitnej maklérke, za profesionalitu a ochotu, serióznosť a flexibilitu pri prevode nehnuteľnosti. Váš aktívny a osobný prístup pre klienta by mal byť príkladom pre iných Vašich kolegov.

Krajčovič

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. touto cestou by som sa chcel poďakovať za Vašu prácu, pomoc pri predaji a kúpe nehnuteľnosti. Som veľmi spokojný s Vašou prácou. Vrelo odporúčam.

Dávid N.

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Touto cestou sa chceme poďakovať realitnej kancelárii, ktorej maklérka pani Ing. Petrovicsová poskytla pri predaji domu nadštandardný servis. Pani Petrovicsovú odporúčame každému, kto bude mať záujem o spoluprácu.

J.Jankovičová

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Dobrý deň pani Petrovicsová, veľmi pekne ďakujem za predaj nášho rod. domu, ktorý sa Vám podarilo predať za mesiac a pól. Som veľmi spokojná s Vašou spoluprácou a šikovnosťou. ĎAKUJEM. Veronika

Veronika

Maklér: Petrovicsová Irena Ing. Jó napot!   Szeretném megköszönni a munkáját, segítségét az ingatlanok adás-vételével és az ügyintézésekkel kapcsolatban. Teljes mértékben megvagyok elégedve a munkájával.  Csakis ajánlani tudom önt másoknak.

Dávid N.

Všetky referencie