Maklér: Helena Schulczová
Odbornosť, nasadenie, profesionalita, pružnosť, všetko na vysokej úrovni a vysoko si ceníme príjemný ľudský prístup makléra.
Eva K.
Maklér: Petrovicsová Irena Ing.
Pani Petrovicsová, dovoľte mi, aby som sa Vám poďakovala za Vašu prácu a za Váš čas, ktorý ste mi venovali pri predaji mojej nehnuteľnosti. S Vašou prácou som bola nadmerne spokojná. Ďakujem za Vašu vytrvalosť, spoľahlivosť a odhodlanosť pomôcť mi s predajom domu. Zohnali ste mi kupcov na nehnuteľnosť tak rýchlo, že som sa ani nestihla diviť. Celý proces predaja prebehol taktiež veľmi rýchlo a bezproblémovo. Určite Vás budem odporúčať každému, kto chce predať svoju nehnuteľnosť. Počas predaja ste sa stali nie len mojou maklérkou, ale aj kamarátkou a to práve kvôli Vášmu prístupu a odhodlanosti pomáhať takým ľuďom ako som ja. Ďakujem a prajem Vám veľa úspechov v práci a osobnom živote.
Gita P.
Maklér: Petrovicsová Irena Ing.
Touto cestou sa chceme poďakovať realitnej kancelárii, ktorej maklérka pani Ing. Petrovicsová poskytla pri predaji domu nadštandardný servis. Pani Petrovicsovú odporúčame každému, kto bude mať záujem o spoluprácu.
J.Jankovičová
Maklér: Helena Schulczová
Jednotka s hviezdičkou. V prípade náhlej karantény som sa stretol so skvelým a rýchlym prístupom. Na druhý deň som býval.
Peter L.
Maklér: Petrovicsová Irena Ing.
Vážená p. Petrovicsová, Ďakujem Vám za všetky Vaše aktivity súvisiace s mojim bytom v KN. Vaša absolútna kompetencia a profesionalita je bezkonkurenčná.
Pollák
Maklér: Petrovicsová Irena Ing.
Ďakujem pekne za rýchle a všestranné vyhľadanie nájomníka a za vybavenie celého procesu týkajúce sa odovzdania bytu do podnájmu. Firma a agentka dbala na rýchle a pohodlné riešenie, a vždy som sa s ňou mohla skontaktovať. Pozitívnou službou je aj vybavenie možných potrebných záležitostí medzi prenajímateľom a nájomcom a tiež ochrana proti zneužívania práv, či vymáhania dlhov.
Mária V.
Maklér: Helena Schulczová
Maximálna spokojnosť a flexibilita pani maklérky p. Schulczovej. Nenahraditeľná pre firmu.
Dušan P.
Maklér: Petrovicsová Irena Ing.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem aj za mamu, že sa to podarilo takto rýchlo vybaviť . Prajeme Vám všetko dobré v práci aj osobnom živote.
Martin T.
Maklér: Helena Schulczová:
Oslovila som p. Schulczovú, aby mi pomohla s predajom bytu a nemohla som si vybrať lepšie. Napriek presýtenému trhu sme byt predali relatívne rýchlo a za dobrú cenu. Jej prístup k práci je zodpovedný, pedantný, komunikácia jasná a zrozumiteľná. Celý proces bol vďaka nej menej stresujúci a jej rady pre mňa veľmi cenné. Ak hľadáte služby realitnej maklérky s pridanou hodnotou, určite neoľutujete!
Tímea K.
Maklér: Helena Schulczová
Od prvého momentu som bola dostatočne informovaná, vo všetkom mi pomáhala. Bola som 100%-ne spokojná. Každému odporúčam.
Katarína Goghová