Na predaj dvoj-dom, v širšom centre mesta Komárno.

 • časť domu č.1
 • časť domu č.1
 • časť domu č.1
 • časť domu č.1
 • časť domu č.1
 • časť domu č.1
 • záhrada
 • časť domu č.2
 • časť domu č.2
 • časť domu č.2
 • časť domu č.2
 • suterén

Rodinný dom na predaj v okrese Komárno

Na predaj dvoj-dom, v širšom centre mesta Komárno.

Podnikajte z domu:
Chcete bývať v rodinnom dome a pritom podnikať z jedného miesta? Tak je tu šanca mať vlastný salón, kanceláriu, triedu.

Výhody podnikania doma:
- náklady na prenájom sú nulové
- nemusíte dochádzať
- zladenie pracovného a súkromného života
- menej stresu a väčšia flexibilita

Dom bol postavený v roku 1982 a rozprestiera sa na pozemku s rozlohou 750 m2.

Situovanie domov:
- širšie centrum mesta – dobrá občianska vybavenosť
- cyklistická cesta
- 5 minút od rieky Dunaj a Váh – prekrásna príroda

Parkovanie:
- v uzatvorenom dvore, alebo pred domom.

Časť domu č.1 :
- klimatizovaný a čiastočne rekonštruovaný, s úžitkovou plochou 180m2

Dispozícia:
- tri izby
- kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi
- kúpeľňa s vaňou
- toaleta
- internet, káblová TV
- suterén - vlastný vchod, toaletu, umývadlo
- plastové okná, podlaha dlažba, parkety

Časť domu č.2 :
- v pôvodnom stave s úžitkovou plochou 100m2
- okná sú plastové
- dve izby
- kuchyňa
- sprcha a toaleta
- krb
- suterén s dvomi pivničnými miestnosťami s vlastným vchodom

Obidva domy majú samostatné vchody z ulice a aj do domu.

Záhrada :
- parková úprava + ovocné stromy
- studňa

Podrobné informácie

zvýšené prízemie
5
376 m²
750 m²
377 m²
280 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
verejný vodovod
230/400V
lokálny poskytovateľ
vaňa
vlastné - plyn
Zmiešané
nezariadený
po rekonštrukcii
plastové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Komárno, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Nitriansky
 • Okres Komárno
 • Mesto Komárno
 • Druh Rodinný dom
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 917 579 786
 • Pridané 9. jún 2022 17:54 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Danubioreal

Danubioreal

Dunajský rad 154/16, 945 04 Komárno

+421 917 579 786

+421 917 579 786

i.petrovicsova@danubioreal.sk

Povedali o nás

Vysoká profesionalita,, odbornosť, komunikácia na úrovni, rýchle vybavenie všetkých úradných náležitostí týkajúcich sa prevodu. Takto si predstavujem špičkovú firmu. Vrelo odporúčam všetkým záujemcom o predaj či kúpu nehnuteľnosti. Pech

Peter P.

Touto cestou sa chceme poďakovať realitnej kancelárii, ktorej maklérka pani Ing. Petrovicsová poskytla pri predaji domu nadštandardný servis. Pani Petrovicsovú odporúčame každému, kto bude mať záujem o spoluprácu.

J.Jankovičová

Pani Petrovicsová, chcem sa ešte raz poďakovať za trpezlivosť a profesionálny prístup k predaju mojej nehnuteľnosti, dokonalý servis a moja spokojnosť.

Brian

Vďaka  Vašej  vytrvalej a efektívnej práci ,sa za krátku dobupodarilo nájsť ideálneho kupujúceho na náš rodičovský dom, ktorý má pre nás veľkú emocionálnu hodnotu. Ďakujeme za flexibilný servis. My sme sa nemuseli o nič starať!  Jedným slovom- presnejšie dvoma- máte našu úctu za obetavú a nápomocnú prácu. Odporúčame Vás každému, kto chce predať alebo kúpiť nehnuteľnosť.

Emma Sz.

Pani maklérka Irena nám pomohla so sprostredkovaním kúpy 20 ročného domu s veľkým pozemkom. Bola ústretová, dobre pripravená, priateľská a dokázala odpovedať na otázky ohľadom nehnuteľnosti a technického stavu. Vybavila všetky potrebné dokumenty, obehala úrady, priebežne nás informovala o stave a riešení administratívnych úkonov a pomohla nám vybaviť dokonca i hypotéku, za čo sme nesmierne vďační. Boli sme s jej prácou nadmieru spokojní a jej služby vrelo odporúčame ďalším potenciálnym klientom, ktorí hľadajú svoj vysnívaný domov. My sme ten svoj už našli aj vďaka nej. Ďakujeme

Karel H.

Radi by sme sa poďakovali za Vašu prácu. Keď sme sa obrátili na Vašu kanceláriu od prvého momentu sme videli, ako ochotne a ústretovo sa nám venujete. Úplnou  oddanosťou a ľudským prístupom, čo nám bolo veľmi sympatické. Hocikedy sme Vám mohli zavolať alebo navštíviť, promptne ste reagovali na naše dotazy. Celý priebeh predaja bol profesionálne zrealizovaný. Čo je najprekvapujúcejšie, hneď prvý deň ste nám našli náš vysnívaný dom, ktorého teraz sme šťastní majitelia. S vďakou,

Kati a Zsolti

Maximálna spokojnosť, profesionálny prístup, ochota, ústretovosť a  trpezlivosť na prvom mieste. Ak by som vyhľadávala Vaše služby, aj v budúcnosti sa určite obrátim na pani Ing. Petrovicsovú. Ďakujem.

Eva a Tibor B.

Pani Petrovicsová, dovoľte mi, aby som sa Vám poďakovala za Vašu prácu a za Váš čas, ktorý ste mi venovali pri predaji mojej nehnuteľnosti. S Vašou prácou som bola nadmerne spokojná. Ďakujem za Vašu vytrvalosť, spoľahlivosť a odhodlanosť pomôcť mi s predajom domu. Zohnali ste mi kupcov na nehnuteľnosť tak rýchlo, že som sa ani nestihla diviť. Celý proces predaja prebehol taktiež veľmi rýchlo a bezproblémovo. Určite Vás budem odporúčať každému, kto chce predať svoju nehnuteľnosť. Počas predaja ste sa stali nie len mojou maklérkou, ale aj kamarátkou a to práve kvôli Vášmu prístupu a odhodlanosti pomáhať takým ľuďom ako som ja. Ďakujem a prajem Vám veľa úspechov v práci a osobnom živote.

Gita P.

Mali sme s partnerom tú česť využiť služby maklérky p. Ireny Petrovicsovej, je to  sympatická mladá pani, ktorej záleží na spokojnosti klientov pri kúpe nehnuteľnosti. S jej službou sme boli nadmieru spokojní, s jej otvorenosťou, prístupom ku klientovi, dôslednosťou, diskrétnosťou a hlavne spoľahlivosťou. Nielen v každý dohodnutý termín bola k dispozícii, no však našla si čas aj mimo dohodnutý termín, čo si veľmi ceníme. Môžeme pani Irenu Petrovicsovú len doporučiť pri riešení záležitosti s nehnuteľnosťami. V prípade potreby ju určite budeme kontaktovať.

Alexander a Silvester B.

Vážená p. Petrovicsová, Ďakujem Vám za všetky Vaše aktivity súvisiace s mojim bytom v KN. Vaša absolútna kompetencia a profesionalita je bezkonkurenčná.

Pollák

Všetky referencie